На Водокачці плавають дохлі свині

На Водокачці плавають дохлі свині

У нашому місті є дві основних зони відпочинку.

Це парк підфарбованого Пушкіна і стадіон ”Локомотив”. У міському сквері влада скоро зробить пустир. На стадіоні також багато повирізали. Та все одно мешканці нашого міста на стадіон ідуть відпочивати,   тому що там водоймище.

На жаль, нікого не дивує, що поверх води видніються догниваючі колоди дерев та різного роду сміття. Останні дні біля самісінького мосту щоденно, коли є хвилі, курсує то до берега, то від нього якась тварина. Схожа чи то на велику собаку, чи на колишню свинку. Скільки той трофей пролежав у воді, достеменно не відомо. Та мабуть трохи менше, ніж пан Зайчик обіймає посаду головного мисливця та рибалки району.

Як це так? Очолює товариство дикої природи не один рік і палець об палець не вдарив, щоб навести лад в центрі міста. Крім стрільб в період тиші, нічим більше похвалитися?

Подейкують люди, що та “мумія” у Водокачку ще пізньої осені пірнула. Тому й виглядає так, що вже ні на що не схожа. Дрейфує собі від берега до берега і нікому до неї немає діла.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Дмитро Єдинач

    Добрий час доби. На жаль окрім свиней, доводилося бачити значну кількість мертвих собак. Як на мою думку, то це хороший фундамент розвитку значного спектру інфекцій. Але і на це, що люди, що відповідні санітарні організації закривають очі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up