На вулиці В. Земляка поліція знову розганяла продавців

На вулиці В. Земляка поліція знову розганяла продавців

У вівторок, 13 березня, на вулиці В. Земляка біля ринку “Хлібодар” знову було гаряче.

Поліцейські прийнялись виконувати вказівку “зверху”, а саме: розганяти торгуючих, яких майже не було на дорозі. Стояли двоє людей з молочною продукцією і двоє підприємців. У одного із них поліцейські без понятих і адвоката робили опис майна, яке, мало вилучатися.

На питання підприємця, чому порушуються поліцейськими права підприємців, стражі порядку пішли шукати “понятих”, тому що попередній п’яничка, якого мали поліцейські за свідка, кудись зник.

Щодо продавців молочної продукції, то, за їхніми словами, вони кожен день приходять на центральний ринок “Колгоспний” (куди послав їх мер - прим. ред.) і кожен раз з них беруть плату за місце, окремо збирають гроші за аналіз молочної продукції. Та простоявши майже до обіду, приходять на вулицю В. Земляка з тим же товаром. То навіщо втрачати час і кошти, коли на тому ринку ніхто з “молочки” нічого не купує. А торгувати їм більше ніде...

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Viktor K.

    По улице, подчёркиваю ПО УЛИЦЕ, В. Земляка разогнали торгошей. И это правильно! Есть отведённые места для торговли, торгуйте там, кто вам мешает? А это УЛИЦА, по которой машины ездят и люди ходят.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up