Нагороджений посмертно

Нагороджений посмертно

Нарешті підписаний Указ. Олександра Лобжина із с. Перемога Вінницької області за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеню. Посмертно…

25 серпня 2014 року молодший лейтенант Лобжин загинув в ході бою за місто Іловайськ в районі селища Кутейникове Амвросіївського району Донецької області. З того часу вважався зниклим безвісти.

У жовтні 2014 року був похований, як невідомий солдат (№7655), на Краснопільському кладовищі міста Дніпропетровськ (нині - Дніпро). 29 березня 2016 року був ідентифікований за експертизою ДНК.

2 квітня 2016 року перепохований на кладовищі села Перемога Козятинського району.

27 травня 2016 року у селі Перемога на фасаді будівлі школи, де навчався Олександр Лобжин, йому відкрито меморіальну дошку.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Повалені дерева на Козятинщині: рятувальники ліквідовують наслідки негоди Повалені дерева на Козятинщині: рятувальники ліквідовують наслідки негоди
Фото дня: дерево на дротах та гілки на дорозі Фото дня: дерево на дротах та гілки на дорозі Сьогодні, 20 травня, інавгурація Володимира Зеленського. Відео Сьогодні, 20 травня, інавгурація Володимира Зеленського. Відео Свято: пролунав останній дзвоник для учнів ІІІ курсів ліцею-школи Свято: пролунав останній дзвоник для учнів ІІІ курсів ліцею-школи Синоптики попереджають про похолодання та шторми: «Вторгнеться арктичне повітря» Синоптики попереджають про похолодання та шторми: «Вторгнеться арктичне повітря»
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up