Наш “Колос” виборов срібло і бронзу!

Наш “Колос” виборов срібло і бронзу!

Вболівальникам сподобалася гра спорстменок

Майже два місяці любителі спорту насолоджувалися зимовим футболом. Спочатку мірялись силами команди сільських громад. У них естафету прийняли спортсмени, що виступають на першості області, де наш “Моноліт” став бронзовим призером.

Жінки в спортзалі залізничного училища у неділю 18 березня провели підготовчий турнір до нового сезону. До нашого міста мали приїхати киянки та житомирянки. Тільки в останній момент стало відомо, що гравців “Полісяночки” (Житомир) підкосила хвороба. Тож турнір чотирьох відбувся за участі трьох команд. Це наші гості — спортсменки Київського Національного унівірситету будівництва й архітектури (КНУБА) і  команда Махнівського “Колоса”, розділена на два колективи.

Спочатку “КНУБА” зіграла з “Колосом-1”. В цій зустрічі бойова нічия — 5:5. Далі на манежі змагались подруги по команді представниці обох “колосків”. З різницею в один м’яч перемогу святкували друга команда “Колоса”. Тож саме вони та столичні гості в заключній грі виявляли кращу команду турніру.

Перемігши наших землячок з рахунком 4:2, кращою командою на підготовчих змаганнях стали студентки унівірситету архітектури. Наші дівчата другі.

Програли вони, здається, слабшій команді за підбором виконавців. Київські спортсменки знаходяться на завершальній стадії тренувального циклу і вони діяли на максимальних швидкостях. Футболістки “Колоса” тільки вийшли із зимової перерви. Тому треба набиратися терпіння, а результат прийде.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Марінка Марінчик

    Умнічки!! Так держати!!!👌✌
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up