Наш “Колос” виборов срібло і бронзу!

Вболівальникам сподобалася гра спорстменок

Наш “Колос” виборов срібло і бронзу!

Майже два місяці любителі спорту насолоджувалися зимовим футболом. Спочатку мірялись силами команди сільських громад. У них естафету прийняли спортсмени, що виступають на першості області, де наш “Моноліт” став бронзовим призером.

Жінки в спортзалі залізничного училища у неділю 18 березня провели підготовчий турнір до нового сезону. До нашого міста мали приїхати киянки та житомирянки. Тільки в останній момент стало відомо, що гравців “Полісяночки” (Житомир) підкосила хвороба. Тож турнір чотирьох відбувся за участі трьох команд. Це наші гості — спортсменки Київського Національного унівірситету будівництва й архітектури (КНУБА) і  команда Махнівського “Колоса”, розділена на два колективи.

Спочатку “КНУБА” зіграла з “Колосом-1”. В цій зустрічі бойова нічия — 5:5. Далі на манежі змагались подруги по команді представниці обох “колосків”. З різницею в один м’яч перемогу святкували друга команда “Колоса”. Тож саме вони та столичні гості в заключній грі виявляли кращу команду турніру.

Перемігши наших землячок з рахунком 4:2, кращою командою на підготовчих змаганнях стали студентки унівірситету архітектури. Наші дівчата другі.

Програли вони, здається, слабшій команді за підбором виконавців. Київські спортсменки знаходяться на завершальній стадії тренувального циклу і вони діяли на максимальних швидкостях. Футболістки “Колоса” тільки вийшли із зимової перерви. Тому треба набиратися терпіння, а результат прийде.

Коментарі (1)
  • Марінка Марінчик

    Умнічки!! Так держати!!!👌✌
09:52 Запит «Гітлер» народивсь 20 квітня або Ленін 22 квітня 09:43 Новини Агро-ліс Козятина - покращать естетичний вид накриття криниці 19:57 На Рівненщині Птича Дубенського . Московський патріархат не дають відспівувати загиблого українського бійця. 18:44 Вірмен у світі 10 мільйонів , з яких третина у Вірменії. Діаспора в Росії, Франції, Ірані, США, Канаді, Україні, Грузії 18:33 Тело сбросили в реку: под Киевом похоронили 28-летнего волонтера Дмитрия Гончаренко, расстрелянного боевиками "ЛНР" 12:27 На ПРБ з’явилися сміттєві баки 12:22 Нова емблема “Моноліта” 12:10 11 медалей привезли інваспортівці 12:02 Методи боротьби зі стресом, які доступні кожному 11:54 Безпринциповість Пристосуванці не проявляють зараз гуманності до Савченко 06:25 Як зліпили зупинку біля училища. фото відео 11:46 Сьогодні - день Ревучої води. Чому потрібно слідкувати за "сваркою" в небі? 11:37 “Громадянська позиція” готова до виборів, хоча ресурси обмежені

Наш співрозмовник — пані Марія Хітрова. Їй 27 років. Із них дитинство (10 років) провела в Козятині.

У середу, 11 квітня, на вулиці Куликівського працівники Козятинської дирекції залізничних перевезень копали лунки під саджанці.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up