Не там шукають корупцію

Не там шукають корупцію

У Козятині є серед депутатів корупціонери? Так вважає поліція. Депутат міської ради Геннадій Панчук виписав допомогу своїй мамі 5 тисяч гривень, яка впала, коли була ожеледиця і зламала шийку стегна. Поліція склала два адмінпротоколи та направила їх на розгляд суду.

По суті виділених коштів та складання протоколу Депутат Геннадій Панчук в міський раді Козятина, можливо, єдиний, хто постійно заперечує міському голові. Його аргументація юридично підтверджена, логічно викладається в стилістиці, вербальні промови стримані, в голосуванні послідовний.

Виходить так: з якої сторони не підійди, він незручний для Пузиря.

 

Аргументи заперечень міського голови навпаки: ігнорування законом, зловживання владою, порушенням процедури голосування, маніакально зневажливе ставлення до опонента.

 

І тут така можливість! Титулований юрист, який тисячі разів клав одним місцем на закон, узрів під мікроскопом зловживання депутата Панчука. Хоча навіть поверхневий огляд справи свідчить про одне — Панчук діяв у межах крайньої необхідності. Це (стверджено в Конституції України, КК, АК) вимушене заподіяння шкоди правоохоронюваним інтересам, з метою усунення загрожуючої небезпеки, якщо вона в даній обстановці не могла бути усунена іншими засобами і, якщо заподіяна шкода є рівнозначною або менш значною, ніж шкода відвернена. Такі дії злочином або порушенням не являються.

 

Мало того, до родинних проблем депутата Панчука, смакувати якими я не стану, напряму причетний міський голова. Як посадова особа, він створив своєю непрофесійністю, службовою недбалістю ситуацію, при якій людина покалічилась. На що Панчук і виділив гроші, щоб врятувати людину.

 

Пригадується ситуація, коли мера підвели туфлі-лабутени. А тринадцятий ангел травмував йому ногу, та так, що він виділяв собі кошти на лікування.

Про поліцію, що склала протокол на пана Панчука та їх профілізм не чіпаю спеціально, Запереченням, думаю, буде рішення суду на користь Панчука.

Практика показує, що рішення Козятинського суду на теренах правового поля станом на сьогоднішній день носять юридично виважені рішення без зловживань владою та правового нігілізму.

 

Що ж, чекаємо рішення суду, а пан Панчук залучить пресу для висвітлення розгляду справи.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up