Недовіра чиновників до антикорупційних органів — ними керує страх. І це вже успіх

Недовіра чиновників до антикорупційних органів — ними керує страх. І це вже успіх

Про це нам розповіла голова НАЗК

Наші краяни, яких можемо назвати співвітчизниками та земляками — уродженці Козятина, але не мешкають на Козятинщині — не втратили зв’язок з Козятином. Як не банально звучить, але народжувалися вони в тому самому пологовому відділенні з нами, в присутності одних і тих самих акушерів, ходили в один дитсадок, навчались у одних і тих самих вчителів… На поминальну неділю ми йдемо на те саме кладовище...

 

Одна з наших краянок Наталія Корчак очолює НАЗК України. Вона — одна із чиновників, що  очолює та формує стратегію і тактику розвитку українського суспільства.

 

Оскільки ми з Наталією ходили в одну школу, я через десятиліття вирішила відновити особисті стосунки з пані головою Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Мені приємно, що вона прийняла моє запрошення до спілкування. Мало того, їй дуже приємно донести до краян через “RIA-Козятин” свої вітання та побажання на Великдень, на посівну — залізничникам, вчителям, медикам, селянам і всій громаді Козятина та Козятинського району — родинного благополуччя, багатого здоров’я та здорового багатства.

 

У відвертій бесіді я поставила пані Наталі декілька запитань і те, що мені відповіла, передаю вам дослівно.

 

— Наталя, що б ви хотіли розповісти своїм землякам — не як чиновник, а як особистість, яка виросла в нашому середовищі?

 

— Кожна людина має вірити у власні сили, прагнути до більшого, не зупинятися на досягнутому й вчитися. Учитися все життя, а це означає, багато читати, мати цікаве коло співрозмовників, вчити мови й пізнавати світ через враження. Такій людині – все під силу, і її ступінь щастя буде вимірюватися не наявністю дорогої автівки, а власними здобутками, здоров’ям, зробленими для суспільства, родини, колективу добрими справами, виявленим милосердям.

 

Немає різниці, звідки ти родом, зі столиці чи з Козятина. Є чимало прикладів того, як вихідці з найменших сіл України здобували чималих висот в медицині, бізнесі, політиці. Не буду ставити себе у приклад, але мій трудовий шлях  - доказ того, що за певної наполегливості можна зробити кар’єру. І залишатися не відірваною від звичайного життя, яким живе моя родина, мої батьки тут, в Козятині, мої друзі.

 

— Як сьогодні працюють антикорупційні органи і наскільки вагомими є їх робота?

 

— Робота антикорупційних органів є стратегічно важливою для України, особливо на даному етапі, коли протягом останніх трьох-чотирьох років у всіх опитуваннях суспільство вказує на корупцію, як на головний біч у проведенні реформ.  Результативність роботи даних органів очевидна: наші люди стають більш нетерпимими до корупціонерів і кількість інформаційних заяв з фактами «зашкалює». Важливо поєднати зусилля, важливо, щоб проти корупції виступали всі — і антикорупційники, і влада, і судова система й правоохоронні органи, і громадськість. Погано інше.  Антикорупційні органи сьогодні мають боротися не тільки з корупцією, але й з недовірою до себе, яку спеціально насаджують людям з телевізорів і газет.  Недовіра до антикорупційних органів — найкращий  інструмент для тих, хто не хоче відповідати за нечесно зайняті посади чи зароблені статки.   

 

— Яким чином можна звернутися до НАЗК мешканцю ПРБ Козятина і чи буде розглянута його ситуація?

 

— Будь-хто може звернутися до Національного агентства. Поштою, електронним листом чи зателефонувавши — всі контакти вказані на сайті.

 

Абсолютно всі звернення реєструються та розглядаються, за вказаними фактами проводиться відповідна  перевірка і надсилається відповідь. Якщо маєте інформацію про факти не зазначення в е-декларації майна, сумісництво, проплачені партією мітинги тощо, повідомляйте.  Боротьба з корупцією — справа кожного, і, дійсно, «не беруть там, де не дають».

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (3)
 • Анонім

  На засіданні Верховної Рди ця "правдива" жіночка визнала, що в грудні 2016 року  виписала собі любимій,  двісті тисяч гривень  премії з бюджету. https://www.youtube.com/watch?v=3Prj7dXCXuk.
  Про це в статті жодного слова.

  Софія reply Анонім

  В Румунії на аналогічній посаді  також працює жінка, яка в місяць отримує 3,5 тисячі євро. Про рівень пані Корчак в Козятині знає все ПРБ. Хай краще бере прозоро премії в держави, ніж корупційно хабарі у злочинних угрупувань.

  Сергій Рижков reply Софія

  Брати від держави і самій собі виписувати преміі-це різні речі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
21:31 Обвал цін на ягоду та овочі і чи все так добре з ремонтом дороги покаже час 19:09 Човни, мотопомпи, обігрівачі: з Вінниччини відправили першу допомогу на Херсонщину photo_camera 17:05 Підопічні міського терцентру отримали кваліфіковану психологічну допомогу photo_camera 15:34 За минулу добу вогонь обпалив понад 3 га ґрунту. Горіло і в нашому районі Від читача 09:29 Чи був шанс у Брюса Вілліса, Джека Ніколсона та Верни Блум попередити деменцію? 13:21 Пам'ятаємо. Сьогодні 4-річниця з дня загибелі нашого Героя Максима Олексюка 12:32 На Вінниччині синоптики сьогодні прогнозують місцям дощі, можливі грози 11:00 ТОП-10 закупівель міської ради за травень 10:42 Козятинська Рада ветеранів запрошує усіх на звіт міського голови 09:30 Нашому захиснику Ілхану Радулову потрібна снайперська гвинтівка. Збирають кошти 08:48 Жителів Козятинщини просять допомогти з житлом евакуйованим мешканцям Херсонщини 08:24 Подорож в Медведівку, стілець в аптеці та чого не можна робити в парку photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up