Під сокиру пішли і живі дерева

Козятинчани шокованіі від такого благоустрою

Під сокиру пішли і живі дерева

Уже більше тижня, як на вулиці Куликівського поспилювали “аварійні тополі”. Усього під сокиру пішло 89 велетнів. До дерев, які віджили своє, питань не виникає. Тільки, судячи з пеньків, видно, що були там дерева, які знешкодили передчасно.

Живих пеньків ми нарахували 23, хоча ще з осені 2016 року вони визнані, як старі і небезпечні. Ще 10-15 можна було врятувати, зробивши обрізку високих гілок. А ці дерева слугували як захист від вітрів і джерелом кисню.

 

Зробили такий захід не по-господарськи. Поваленими деревами перекрили тротуар в районі переходки через залізницю. Молоді матусі з  дитячими візочками їдуть по камінні колійного насипу. Молоді жінки в руках ведуть скутери.Усі ходять тим маршрутом, спотикаючись. Невже не можна було для перехожих зробити прохід?

Люди, які виконують завдання, роблять так, як його отримують: сказали повалити дерева —  повалили. Щоб сказали, зробити хід для перехожих, роботяга і те виконав би. Не комунальники в нас погані, у нас безвідповідальне керівництво. Ще на День Конституції, в середу 28 липня, повалені дерева “прикрашали” Козятин. Пішоходи розширили собі прохід. Деякі молоді відростки порізані на дрова-метрівки. У вівторок близько п’ятої години вантажівка з деревиною курсувала в напрямку басейну, що на вокзалі...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі (1)
  • Влад Лісовий

    Козятинський партизан reply Козятинський партизан 26 червня 2017 р. Якщо злочини не названі, а злочинцям вшановують, потрібно готуватися до наступних злочинів і жертвам ..
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up