Під сокиру пішли і живі дерева

Під сокиру пішли і живі дерева

Козятинчани шокованіі від такого благоустрою

Уже більше тижня, як на вулиці Куликівського поспилювали “аварійні тополі”. Усього під сокиру пішло 89 велетнів. До дерев, які віджили своє, питань не виникає. Тільки, судячи з пеньків, видно, що були там дерева, які знешкодили передчасно.

Живих пеньків ми нарахували 23, хоча ще з осені 2016 року вони визнані, як старі і небезпечні. Ще 10-15 можна було врятувати, зробивши обрізку високих гілок. А ці дерева слугували як захист від вітрів і джерелом кисню.

 

Зробили такий захід не по-господарськи. Поваленими деревами перекрили тротуар в районі переходки через залізницю. Молоді матусі з  дитячими візочками їдуть по камінні колійного насипу. Молоді жінки в руках ведуть скутери.Усі ходять тим маршрутом, спотикаючись. Невже не можна було для перехожих зробити прохід?

Люди, які виконують завдання, роблять так, як його отримують: сказали повалити дерева —  повалили. Щоб сказали, зробити хід для перехожих, роботяга і те виконав би. Не комунальники в нас погані, у нас безвідповідальне керівництво. Ще на День Конституції, в середу 28 липня, повалені дерева “прикрашали” Козятин. Пішоходи розширили собі прохід. Деякі молоді відростки порізані на дрова-метрівки. У вівторок близько п’ятої години вантажівка з деревиною курсувала в напрямку басейну, що на вокзалі...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Як козятинські рибалки порядок наводили Як козятинські рибалки порядок наводили
Титул "Міс Козятин-2019" здобула Діана Прокопчук Титул "Міс Козятин-2019" здобула Діана Прокопчук Фоторепортаж Козятин-Вінниця — відмінності благоустрою Фоторепортаж Козятин-Вінниця — відмінності благоустрою Тенісист Олександр Бондарчук — чемпіон із чемпіонів Тенісист Олександр Бондарчук — чемпіон із чемпіонів Позитивні події в житті Позитивні події в житті
Коментарі (1)
  • Влад Лісовий

    Козятинський партизан reply Козятинський партизан 26 червня 2017 р. Якщо злочини не названі, а злочинцям вшановують, потрібно готуватися до наступних злочинів і жертвам ..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up