Поліція втрутилася в ситуацію

Поліція втрутилася в ситуацію

Коментар заступника начальника Козятинського ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області В’ячеслава Сушка з приводу подій, які розгорнулися зранку 2 травня біля садочка №6:

— Давайте, ми підійдемо до цього питання з юридичної точки зору. Є рішення суду. Я просто хочу пояснити, що невиконання рішення суду також має певні наслідки.

Зараз працівники поліції візьмуть письмові заяви від однієї та іншої сторони. Дані заяви будуть об’єднані, тому що це одна й та сама подія. Буде надано правову оцінку даній ситуації і вже тоді буде рекомендовано звернутись до суду або іншим якимось чином вирішувати це питання. Тому що це, самі розумієте, поки що ще не кримінал. До речі, я закликаю до того, щоб воно сугубо тільки на словесному рівні залишалося.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Олег Береза

    У всій красі по фактах-- в районі править каганат!!! А голова районної ради Слободянюк виконав рішення суду? Ні! Завсадком виконує рішення суду ? Ні! Касаткіна впливає на процеси у відомстві ? ні ! Хто захистить державу та діток у дитячих садочках? Мафіки  чи нікакая революціонная касаткіна!?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up