Поповнюємо ряди “Громадянської позиції”

Поповнюємо ряди “Громадянської позиції”

У редакції газети “RIA-Козятин” минулої п’ятниці, 9 червня, відбулося засідання політради Козятинського осередку партії “Громадянська позиція”. На порядку денному стояло два питання: звіт про виконану роботу за травень цього року та поповнення осередку новими однопартійцями.

Ми обговорювали і оцінювали дії нашого лідера Анатолія Гриценка. Однопартійці згідні з його політикою —  не брати в партійні списки осіб від олігархів. Тому ми працюємо і надалі на добровільних засадах. Адже гроші олігархи дарма не дають. Вони хочуть за фінансування політичної партії впливати на ситуацію через своїх ставлеників. Тож “Громадянська позиція” може розраховувати тільки на власний ресурс. А поповнити касу партії можна тільки винятково за членські внески.

Активісти від “Громадянської позиції” завжди приносять інформацію про людей, яку не можна замовчувати. На жаль, багато мешканців не знають своїх прав і наш актив через газету доносить до людей правду.

Сьогодні до наших лав прийшли семеро козятинчан. Вони поповнили наші ряди та замінили тих, хто не хоче чекати і працювати безкоштовно. Такі — хай ідуть.Таким байдуже, яка партія, який прапор, яка країна.

А за Гриценка в одній газеті не напишеш. Та, мабуть, це єдиний політик, який не підбирає собі запитань при зустрічах з громадскістю, на які має відповідати. Гриценко — війсковий стратег і, коли був міністром оборони, армія фінансувалася в повному обсязі. Злі язики кажуть, що Гриценко розвалив армію. Запевняю, після того, як він дав покази на 11 посадових осіб, які керували і зараз керують державою, діяльність його перевірялась “під мікроскопом”.  І, якби щось було проти нього, вже була б відкрита кримінальна справа. Отож, наш лідер нічого не розвалював. Він лиш заставив військових приватизаторів легкої наживи доплатити за майно армії. Гриценко як відповідальний політик, хоче через парламент провалити “Мінські домовленості”, які не діють і діяти не будуть. Тому що вони написані в Кремлі і виконати їх означатиме повну капітуляцію України.

Зараз Анатолій Степанович займається об’єднавчим процесом політичних партій, що мають державницьку позицію, до таких входять:”Європейська партія” Миколи Катеринчука, “Народний контроль” Дмитра Добродомова, “Дем-Альянс” Василя Гацька,

“Сила Людей” Віталія Ковтуна, “Рух нових сил” Михайла Саакашвілі.

До речі, до останнього є питання від простих однопартійців. Саакашвілі — популіст, не показав себе на посту губернатора Одещини.

— Він не популіст,— каже наш екс-міністр оборони. — Йому навмисно дали цей пост, щоб поховати його політичне майбутнє. А народу України він бажає добра…

Шановні наші читачі, мешканці Козятина, запрошую віх бажаючих поповнити ряди “Громадянської позиції”. Не будьте пасивними.

Слава Україні!

Голова Козятинського осередку ПП “Громадянська позиція” Тетяна ЛОЗІНСЬКА

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
15:24 Штик-ніж, коноплі з метадоном та набої до вогнепальної зброї: про козятинські злочини 14:44 Козятинський гурт підкорив серця Олега Скрипки та Ніни Матвієнко play_circle_filled 14:14 +5 нових інфікованих козятинчан: дані COVID-19 по області 13:31 Чому в Козятинській лікарні не працює приймальне відділення екстреної допомоги? play_circle_filled Від читача 13:15 На сайті Куркуль є цікаві відомості про Самгородоцьку ОТГ 11:16 У школах Глуховецької ТГ пройшов Міджнародний День миру 10:10 Ми у «жовтій зоні»: де найбільше захворіли COVID-19 та які будуть обмеження? 09:43 «Аркона», «Жива історія» та наші співочі артисти: у цю суботу у Сестринівці відбудеться обласне свято play_circle_filled 09:00 Рукавички та пакети для сміття: козятинчан запрошують до всесвітньої акції прибирання 08:12 День Якима (Іоакима) і Ганни та осіннього рівнодення: прикмети та традиції цього дня 19:55 Потепліє в Україні ближче до вихідних, а вже сьогодні прогнозують перші заморозки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up