ПРБ погрузло в смітті з “Чистим містом”

ПРБ погрузло в смітті з “Чистим містом”

Ми, мешканці славнозвісного ПРБ, до цих пір не відчули і не побачили покращення у вивезенні сміття, за яке ми платимо новій організації КП “Чисте місто”.

На всю пенсію поставимо свічки, внучок, щоб влада згадала за ПРБ

Нас під тиском заставили підписувати договір з цією організацією, а якщо не укладеш договір, мали нас штрафувати. Що це афера, ми зразу зрозуміли, тому що за вивезення сміття ми платили “Відродженню”, а ця організація в свою чергу перераховувала КП “Чисте місто”.

Завдяки бухгалтеру “Відродження”, більш-менш все стало на свої місця. Велика їй подяка за витримку і співчуття до людей похилого віку.

Ми поставилися до цієї звістки позитивно. Чекали, що нам поставлять контейнери, не будуть пакети зі сміттям мешканці кидати, де заманеться, позичаючи в Сірка очі. Але як кидали, так і кидають. Вирішили, що працівники нової організації приберуть. На то воно і “чисте місто”!

Але не так думалося та гадалося. Машина, та, яка обслуговувала нас раніше, ці ж функції виконує в новій організації за тим же графіком і по цей час. Дійти в темряві до машини, що збирає сміття, — одна “радість”. На вулицях темно, ні одного ліхтаря, ямка на ямці. Коли дощ, то ми можемо ще й ноги помити, а буває, кому поталанить, той помиється. Дякуємо мерії та нашому депутату за такі “райські” умови.

За весь період ми депутата не бачили, за нього ми не голосували. Нам зробив пан мер велику послугу і призначив його сам.

Меру та його радникам щось дуже муляє славний район ПРБ? Чи хто їм наступив на мозоль, чи паскудний сон приснився? Вирішили закрити базар, що знаходиться на вулиці 8 Гвардійська. “Раньше думай о Родине, а потом о себе”? А тепер вираз трохи інший.

Була у нас організація ОРС, її дуже гарно розшифровували “Обеспечь раньше себя”. Ви посилаєтесь на те, що на цьому базарі продається товар без належної перевірки? А ви хоч раз звернули увагу на те, як ветлікарі виконують обов’язки свої? Продавці товар закінчують продавати, вельмишановна працівниця вийшла поставити стаканчики і пішла. Через деякий час повернулась, забрала товар і пішла. Як вона може бути впевнена, чий то товар? Адже тієї продавчині давно вже немає. М’ясо: прийшов, вирізав ті кусочки, що йому подобаються, і на тому процес перевірки закінчився.

Ви спостерігали за продавцями в магазинах? Як вони миють ковбаси, які вже майже позеленіли? Зверху протерли олією і виглядають, як тільки із конвейєра. Продукти харчування, які вже неважні, господарі держать в своїх магазинах, прострочені, їх ніхто не викидає. За цим хтось має робити нагляд, перевірки?

Але ви бачите тих людей, які не можуть звести кінці з кінцями. Вони стають там, де можуть продати, тому що в цих районах мешкає більше людей, ніж на великому базарі (так його звуть в народі).

Немає нагляду і за прибудинковими територіями, де ніхто і віничком не махне. У під’їздах двері, як після землетрусу. У самих під’їздах мешканці білять та фарбують за свої кошти, а грошики комусь летять в кишеню, за рахунок нас ремонтують та будують свої маєтки.

Поверніться до людей обличчям! У вас, мабуть, немає посадової інструкції? То запросіть в інших містах, де люди стоять на першому місці. Ви не можете помиритися з Гвелесіані? То робіть це не на шкоду мешканцям міста.

Ви знаєте, так набридло слухати, як у верхах зводять рахунки самі заможні, які стоять при владі. Кожен хоче зайняти місце під сонцем, де течуть гроші у кишені та на рахунки, як вода.

Мешканці ПРБ вирішили, що наші баки сміттєві захопили рекетири та поставили в своїх містах.

Ой із-за лісу, ой із-за гори мер для ПРБ привезе баки, які мали стояти ще в серпні-вересні 2017 р. Про що друкувалося в газеті “RІА”, яку ви так сильно не долюблюєте.

Мешканці міста Козятин, яке було містом обласного підпорядкування, а тепер, завдяки вам і вашій команді, стало великим задрипаним селом. (16 підписів)

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up