Про Збараж говорить вже вся Україна

Про Збараж говорить вже вся Україна
  • У селі Збараж, що на Козятинщині, “працюють” крадії ділової деревини — берези.
  • Учора, 29 березня, там стався конфлікт між місцевими селянами та злочинцями.
  • Селяни вважають, що козятинська поліція “кришує” крадіїв, бо силовики відмовлялися бодай якось зупинити злочин.
     

Журналісти RIA, які працюють у Козятині, акцентують увагу, що місцева поліція, погрожуючи автоматами, залякувала активістів та допомагала викрадачам лісу.

«Крадіжка не вдалась лише тому, що навіть під охороною озброєної поліції, найняті рейдерами робітники, включили задню і втекли з місця злочину. Після чого зникла поліція. Селяни звернулись до редакції “RIA-Козятин” та добровольчого руху ОУН, ВПК Айдар», — йдеться у публікації.

Також повідомляється, що диспетчер, який приймав виклик за спецлінією "102", спершу відмовився відправляти екіпаж на місце подій. Але згодом, поліцейські такі приїхали. А вже на місці вони не захотіли приймати заяву про злочин.

Через те, що місцеві не отримали підтримки з боку поліції, а навпаки, силовики сприяли злочинцям, активісти "озброїлися" підручними інструментами, та організували цілодобову охорону місця злочину.

«Велике значення для громади села матиме підтримка місцевих юристів, громадських та партійних осередків, інтелегенції. Контактний телефон дивіться в інтернеті. Спитати сільського голову с.Збараж Козятинського району Вінницької області пані Людмилу Лавренюк  (тел. 043 42 303 42)», — пишуть журналісти.


Журналісти RIA з Вінниці будуть проводити власне розслідування щодо подій у Збаражі.
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up