Про Збараж говорить вже вся Україна

Про Збараж говорить вже вся Україна
  • У селі Збараж, що на Козятинщині, “працюють” крадії ділової деревини — берези.
  • Учора, 29 березня, там стався конфлікт між місцевими селянами та злочинцями.
  • Селяни вважають, що козятинська поліція “кришує” крадіїв, бо силовики відмовлялися бодай якось зупинити злочин.
     

Журналісти RIA, які працюють у Козятині, акцентують увагу, що місцева поліція, погрожуючи автоматами, залякувала активістів та допомагала викрадачам лісу.

«Крадіжка не вдалась лише тому, що навіть під охороною озброєної поліції, найняті рейдерами робітники, включили задню і втекли з місця злочину. Після чого зникла поліція. Селяни звернулись до редакції “RIA-Козятин” та добровольчого руху ОУН, ВПК Айдар», — йдеться у публікації.

Також повідомляється, що диспетчер, який приймав виклик за спецлінією "102", спершу відмовився відправляти екіпаж на місце подій. Але згодом, поліцейські такі приїхали. А вже на місці вони не захотіли приймати заяву про злочин.

Через те, що місцеві не отримали підтримки з боку поліції, а навпаки, силовики сприяли злочинцям, активісти "озброїлися" підручними інструментами, та організували цілодобову охорону місця злочину.

«Велике значення для громади села матиме підтримка місцевих юристів, громадських та партійних осередків, інтелегенції. Контактний телефон дивіться в інтернеті. Спитати сільського голову с.Збараж Козятинського району Вінницької області пані Людмилу Лавренюк  (тел. 043 42 303 42)», — пишуть журналісти.


Журналісти RIA з Вінниці будуть проводити власне розслідування щодо подій у Збаражі.
 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту
Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Сьогодні буде похмуро та очікується дощ Сьогодні буде похмуро та очікується дощ
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up