Різдво сьогодення

Свято Різдва відзначають по всьому світу. Католики сідають за святкові столи ще в грудні. А православні, до яких відносяться й українці, День народження Ісуса Христа відзначають 7 січня.

Різдво сьогодення

То як же святкували цей день у нашому місті. На окраїнах маленькі діти вдалися до колядок з самого ранку. Тільки багато господарів в цей час вже не були вдома. У більш ближній місцевості до центру міста різдвяні пісні заспівали діти після 15-ої. Дорослі і молодь чекала на колядників вже у власних домівках.

Варто відвідати

Драматичне фентезі "Форма води"

Невеликий відсоток віруючих в цей день пішли до церкви. Наприклад, в церкві Пресвятої Богородиці відслужили службу, Божу літургію. Протоієрей храму Василь Влізло помолився за Україну. Попросив в молитві до Господа миру в нашій державі і щоб Всевишній зберіг життя нашим воїнам.

Таку ж саму службу відслужили і в церкві Серафима Саровського, де також згадали за Україну. От тільки проскурок в цій церкві (богослуживий літургійний хліб) приготували мало. Є багато віруючих, які за станом здоров’я вже не можуть, не те що вистояти святковий молебінь, а й добратися до храму. Такі люди через своїх знайомих замовляють проскуру, як символ двох природ Спасителя (божественної і людської) . Вони дуже засмучені, коли прихожани церкви повертаються  із храму з пустими руками.

Завершились святкові божественні літургії в церквах і храмах. Несподівано рано замовкли пісні колядників. Ще років десять тому в такий час діти тільки розпочинали колядки. Щодо святкового столу, то він є у кожного. А от як жити далі після свят, знають не всі.    

Коментарі

Календар стане хорошим помічником для кожного, якщо вміло ним користуватися

Під час новорічних свят, ідучи вулицею Героїв Майдану, почув розмову групи жінок біля новорічної  ялинки.

Депутати вирішили це на позачерговій сесії.

Голова села 3 роки не платить жодної копійки за газ і він правий

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up