Рятівники в Козятині завжди поспішають на допомогу

Рятівники в Козятині завжди поспішають на допомогу

У п’ятницю, 9-го березня, на  вулиці Незалежності в одне із приміщень пошти заскочив переляканий травмований кіт.

Очевидно, він був травмований транспортним засобом. Кіт не міг прийти до тями, а витріщені його очі не давали повної відповіді, що твориться з ним. Він намагався сховатися в якійсь щілині і, знайшовши її, заповз за східці першого поверху.

Кожен день і у вихідні люди, які тут працюють, намагалися нагодувати домашнього безхатченка. Та він, перемагаючи голод, не спокушався навіть на куплені для нього рибні консерви. “Мурчик” (так його назвали) продовжував сидіти в тому положенні, яке зайняв з 15 години п’ятниці. Не змінила нічого в поведінці кота і ніч понеділка.

Колективним рішенням любителів тварин був дзвінок козятинським рятівникам. Вони від виклику не відмовились. Адже рятувальник рятує все і кожного.

Приїхавши на місце події, рятівники оцінили ситуацію. Взявши допоміжні інструменти та ліхтар, почали підсовувати не проханого гостя ближче до виходу. Так сантиметр за сантиметром кіт опинився на відстані витягнутої руки. Він, мабуть, відчув руку свого спасителя і покірно дав себе витягти з насидженого місця.

МНСівці, рятуючи тварину, показали, що в Козятині є люди, які не можуть пройти осторонь чиєїсь біди. Сьогодні це звичайний кіт, а завтра ними буде врятована людина.    

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up