Щоб розвіяти зацикленість в особах типу Савченко

Щоб розвіяти зацикленість в особах типу Савченко

Симпатикам присвячується

Не беручи до уваги різні «теорії» політиків, технологів, експертів щодо результатів діяльності Н. Савченко, згадайте і візьміть до уваги наступне.

Проаналізуйте її відповідь двома руками суддям про своє заключне слово в російській тюрмі. А чого варта поведінка на комітеті ВР, на засіданні ВР при зачитуванні звинувачення прокурором. Коли вона, вставши з місця, стала за метр перед трибуною із зневажливим виглядом. Її бажання простояти мовчки на трибуні 10 з 15 хвилин, наданих регламентом для виступу. А тон її розмов, виступів і відповідей на запитання!

Згадайте зневажливу і невдячну відповідь на запитання експертів на ток-шоу  «Формат України» про відносини з Ю. Тимошенко, яка проявила ініціативу визволення Савченко з тюремного ув’язнення, використавши для неї депутатство. А участь Савченко в отриманні від путінських бандитів зброї, та можливість її  використання, від чого вона не відмовилась.

Такою є фактична натура, поведінка і діяльність народного депутата, яка показала  свою мораль, нестриманість і неповагу. Такою вона вродилась і уже нічого її не поміняє. І тепер уявіть собі такого кандидата в президенти, який стає президентом держави з його  безмежними правами і можливостями?!! Що може дозволити собі такий президент, маючи безмежні права? Навіть важко собі уявити.

Російською мовою - "нєпрєдсказуємий чєловєк". До  повного «щастя», нам ще не дай Господь такого «непредсказуємого» президента, як Савченко.

Але чому стільки прихильників Савченко? Тому що все те, що вона каже, є реальністю, до якої привела існуюча влада народ України. Рівень життя найнижчий, найбільший рівень смертності, відсутність правосуддя і особистої безпеки, падіння економіки, грабунки, процвітання корупції… Про все це кажуть кожен день мільйонери Рабінович, Ляшко. Але ні слова не промовили при звільненні Гонтаревої, щоб відправити її в тюрму за те, що вона зробила з гривнею. Окрім єдиного депутата Сергія Соболєва.

Люди, думайте з вибором. Нам потрібен президент — людина вірна своєму народу, державі. Не олігарх, не мільярдер, а людина виважена, розумна, досвідчена, впевнена в своїх діях.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту
Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Сьогодні буде похмуро та очікується дощ Сьогодні буде похмуро та очікується дощ
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up