Сергій Кльоц врятував потопаючого

Сергій Кльоц врятував потопаючого

Першокурсницю залізничного училища витягнули в останні хвилини її життя з дна Талимонівського ставка

Цими вихідними, а саме в неділю, 6 травня, на воді ставка “Талимонівського яру” мало не сталася трагедія. Тонула учениця залізничного училища.

У цей день першокурсниця зі своїми подругами вирішили відпочити біля водойми. Прийшовши на ставок, дівчата розмістилися ближче до води. Припікаюче сонце зморило одну із подруг. Вона пішла освіжитися водою. Її помітили тоді, коли вона на двометровій глибині за 10 метрів від берега почала тонути.

Відпочиваючий з родиною на ставку мешканець нашого міста Сергій Кльоц (вже всі збиралися йти додому) помітив, що в супроводі двох хлопців дівчина з останніх сил ще намагається гребти руками. Один з молодих чоловіків вигукнув до свого товариша: ”Вона не допливе”. Сергій, не роздумуючи, в одежі кинувся на допомогу. Дівчина вже пішла на дно.

Пірнаючи під воду рятувальник, до якого долучилися ті двоє юнаків, обслідували дно водойми. Десь з четвертої спроби наткнулися на тіло. Піднявши дівчину на поверхню, вони винесли її на берег. Студентку почали приводити до тями через штучне дихання та звільнення легенів від води. Через вдалі процедури, потопаюча стала подавати ознаки життя.

Прибулі на місце події медичні працівники зі знанням справи поставили дівчину на ноги. Та стан потерпілої ще був н стільки не добрий, що її каретою швидкої завезли в центральну районну лікарню.

Усе добре, що добре завершується. З одним із спасителів добровольців ми зустрілися в середу ранком, 9-го травня. Наш земляк Сергій Кльоц сказав: “А що тут такого? Не було б мене, врятував би дівчину хтось інший. І я не вважаю, що зробив якийсь подвиг. Вчинив, як батько. У нас немає чужих дітей. Всі діти наші”.

Як повідомили в лікарні, дівчину довелося лікувати протягом двох днів. Вона нахлебталась багато не проточної води з мулом.

Керівництву залізничного училища залишається побажати ввести у закладі додаткові дисципліни по охороні здоров’я та життя.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Olja Lapychak

    Сергій,ти молодець!!!Ти герой!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up