Серйозні дядьки дружать з дітьми

Серйозні дядьки дружать з дітьми

Президент християнського мотоклубу Павло Якубенко — з Житомира.

Газеті “RIA-Козятин” він розповів, що у нашому місті 19 травня відбулося відкриття мотосезону. Байкери зібралися в районі колишнього атопарку на вулиці Білоцерківській. Потім вони колоною проїхалися по місту і відвідали школу-інтернат-гімназію. Там вони катали дітей і роздали їм подарунки. Згодом всі повернулися на базу автопарку і провели концерт. На учасників заходу чекала чудова традиційна юшка, конкурси, призи.

— Саме основне, що ми хочемо сказати байкерам і всій молоді: “Ми — християни, віримо в Бога і єдиний шлях, щоб бути спасенним — це Ісус Христос. Ми віримо в Нього і ми не соромимось про це говорити.

За словами головного байкера цього руху, головна ціль розвивати моторух у Козятині. Прибули учасники і з інших областей: з Вінниці, Радомишля, Житомира, Бердичева.

— Щоб бути членом вашої спільноти, які потрібно мати вимоги?

— Так як ми християнський мотоклуб, то для нас дуже важливо, щоб людина не відкидала Бога. У нас є декілька ступенів, щоб бути членом нашого мотоклубу, і людина має їх пройти.

Розпочав роботу мотоклуб ще у 2002 році з Києва. Минулого року виникли деякі зміни і він розділився на два клуби. Хлопці працюють над іменем, тому на жилетках поки немає назви. У соцмережах вони “Християнські мотобрати”.

— Як правило, на таких мотозльотах немає “бухла”, розповів у інтерв’ю Павло Якубенко. — Ми його, по крайній мірі, не продаємо. Ми не підтримуємо розгульний спосіб життя. Ми — за сім’ю. Ми проти того, щоб чоловіки зраджували дружинам і щоб діти страждали від того, що їхнього тата немає вдома. Це дуже сумно і дуже погано. Також ми підтримуємо дитячі будинки. Ми хочемо, щоб ці дітки, які втратили з різних причин батька чи матір, стали друзями для нас. Тому ми їздимо, ми катаємо їх на мотиках, ми даруємо ці жмені цукерок. Ми обіймаємо їх. У Житомирській області ми вже 5 інтернатів постійно відвідуємо. Коли приїжджаєш в черговий раз до цих діток, вони підбігають до тебе і кажуть: “Дядя Паша, прівєт, ти знову приїхав! Дядя Паша!”. Вони знають вже наші імена, тому, можливо, ця традиція в Козятині також буде мати своє місце.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up