Школа №5 без актової зали

Школа №5 без актової зали

Завгосп обіцяє, що новорічні свята діти відзначать у відремонтованому приміщенні

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернулися батьки дітей, які навчаються в школі №5. Вони обурені тим, що актову залу цього навчального закладу затопила батарея і адміністрація школи нічого не робить для виправлення ситуації. За їх словами, ремонт тягнеться вже не один місяць і ніяких результатів.

Ми побували в школі. Як розповів газеті “RIA-Козятин” завгосп школи Євген Ласкін, ремонт актової зали знаходиться у фінальній стадії.

— Залишились косметичні роботи — пофарбувати труби і підлогу, — каже він і демонструє світлу кімнату з побіленою стелею.

Тут тепло, але ще трохи відчувається запах вологи. По стінах йдуть нові труби опалення. Їх, за словами пана Євгена, перенесли з-під підлоги.

—  Діти відсвяткують Святого Миколая та Новий рік в гарному приміщенні, — пообіцяв завгосп. — Ремонт зали був пов’язаний з капітальним ремонтом центральної системи теплопостачання. Деякі затримки були через відсутність необхідних будівельних матеріалів.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити»
Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім» Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім» Безкоштовна стрижка. Як перукарка стала волонтером Безкоштовна стрижка. Як перукарка стала волонтером Допомога: що козятинчани просили мера міста у квітні? Допомога: що козятинчани просили мера міста у квітні? Пені за несплачені донарахування з газу не буде Пені за несплачені донарахування з газу не буде
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up