Шлях до судмедексперта заблокований

Шлях до судмедексперта заблокований

У Козятині проблемно “зняти побої та покуси”

Про випадок, який трапився з гостею нашого міста, яку покусали 21 травня безпритульні собаки, ми вже повідомляли. Тоді жителька села Білилівка Ружинського району, їдучи в Київ до доньки з пересадкою в Козятині, стала жертвою агресивних псів в районі ПРБ.

Фотографія

Через два тижні після прикрої події з Наталією Леонідівною, ми знову зустрілися з нею. — Ви мабуть не уявляєте, який шок я пережила в той день, — каже вона. — Я тепер навіть стала боятися свого домашнього собаку. Нога досі болить. Кожні три дні їжджу в лікарню на обстеження та на лікування. Собачі укуси виявились настільки глибокими, що кожен раз доводиться на прийомі лікаря чистити рану.

З кожним днем, за словами Наталії Леонідівні, їй стає гірше і гірше. От тільки не знає, чи її стан пов’язаний з важкістю собачих укусів, чи це ознаки перенесеної психологічної травми.

.

Фотографія

А ще козятинська гостя шокована тим, що вона ніде не може добитися правди. З поліції, куди вона пішла, її посилали в суд. З суду — назад в поліцію. Заяву покусаної жінки зареєстрували все-таки належним чином. Та відмовляються видавати направлення на експертизу, аби зафіксувати покуси, а без направлення до судмедексперта аж ніяк. Потрібно, щоб поліція відкрила кримінальне провадження і тільки тоді жінці в суді видадуть направлення.

 

Фотографія

Жінка звернулася в прокуратуру і з новою заявою в поліцію, з вимогою посприяти отримати їй направлення на експертизу по історії хвороби. .І знову чекає… Адже має намір подавати в суд на Козятинську міську раду, яка не дбає про безпеку людей у місті.

 

Фотографія

 

Коли стаття була готова до друку на гарячу лінію газети знову зателефонували і повідомили, що мешканку Кошового, 53 також покусали собаки (біла і руда, яких підгодовують двірники). Це сталося вранці, коли жінка виносила сміття. Рани нанесли такі, що вона більше тижня лежала в обласній лікарні, де їй навіть пересаджували шкіру. Ходить з двома паличками, болять ноги після собачих укусів. Чи буде подавати до суду, не відомо. на це потрібні кошти і здоров’я...

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up