Скажений директор небезпечний для оточуючих

Скажений директор небезпечний для оточуючих

У вівторок, 30 січня, журналіст газети “RIA-Козятин” в межах своїх повноважень і закону України щодо надання публічної інформації, приніс запит в освітній заклад.

У даному випадку в приймальню Козятинського училища залізничного транспорту. Узяла запит секретар і тут же заявила, що “це до директора!”

Директор взяв обидва екземпляри. Та замість того, щоб поставити підпис на копії документа, він з нападками та в підвищеному тоні, нічого не пояснюючи по суті, відмовився прийняти запит. Представник преси зробив зауваження неврівноваженому директору. Тільки витримки після зауваження в представника педагогічного закладу вистачило, хіба що, на декілька миттєвостей. Він переставав контролювати свої дії в ситуації, коли інша сторона мовчала та час від часу пояснювала директору про його непристойну поведінку. Та “головний педагог” училища й надалі сипав у бік представника преси обвинуваченнями, до яких медійник ніякого стосунку не має.

Виникає питання, як такий горе-фахівець освіти виховує дітей? Адже випадки непристойної поведінки директора мали місце й раніше. Був випадок, коли цей керівник в грубій формі виховував співробітницю цього учбового закладу, пошкодивши їй руку. Ми звертаємося до відповідних педагогічних інстанцій: приструніть випадкову людину в освіті. Або хоча б проведіть йому психологічну експертизу.  

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up