Собаками треба займатися, а не парком!

Собаками треба займатися, а не парком!

Що буде із знаним на весь світ лісопарком “Софія” в Умані? Якщо туди призначити порулити міського голову Пузиря з Малащуком.

Стверджую, вони оближуться, як коти, від задоволення. Бля, стільки дров зі старих дерев напилять на шару! Тисячі кубів! Аби топити приватній структурі для подачі тепла в лікарні, садочки, школи. І все на шару! За рік вони стануть не мільйонерами, а доларовими мільярдерами. Само собою, парк “Софія” зникне.

Саме таким стимулом пронизана влада: не турботою за громаду, а популізмом бла-бла-бла для приватного збагачення.

За всю історію міста, дерева нікого не покалічили. А от бродячі собаки самураїв Малащука з Пузирем кусають людей.

Сотні дітей до десяти років бояться йти вулицями міста, а якщо рухаються, то в шоковому, стресовому стані. Дорослі гості десятками повертаються в рідні домівки з одною думкою: де та свиня зарита і чому Пузир так зневажливо ставиться до людей. Напевно, що возить свою родину службовим авто і землі не бачить?

Актив міста завітав до Пузиря, але він чи то “забздів”, чи то “болт забив” — громаду проігнорував у робочий час, адже ми там його не знайшли. Парк він виріже, чи ні, під забудову для свого каганату, покаже час. У “Софію” його, само собою, не допустять. Так що не переймаймось.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up