Соціальне служіння: отця Антона Бориса нагородили патріаршою грамотою

Соціальне служіння: отця Антона Бориса нагородили патріаршою грамотою
  • У вівторок, 16 листопада з нагоди Всесвітнього дня бідних, Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, нагородив патріаршими грамотами п’ятьох священників Київської архиєпархії за активність та жертовність у здійсненні соціального служіння потребуючим.
  • Серед них і козятинчанин отець Антон Борис

Про це йдеться на сторінці Київська Архиєпархія УГКЦ

Відзнаки душпастирям були вручені у присутності Синкела у справах соціального служіння Київської Архиєпархії, Протоєрея О. Роман Сиротич.

— Серед нагороджених - душпастирі, які вже багато років служать для добра убогих людей, а зокрема; о. Іван Цихуляк, адміністратор парафії священномученика Йосафата УГКЦ у місті Бердичів, о. Ігор Гріщенко, адміністратор парафії Різдва Христового УГКЦ у місті Біла Церква, о. Антон Борис, адміністратор парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ у місті Козятин, о. Роман Пушка, адміністратор парафії святих рівноапостольних Володимира та Ольги УГКЦ у місті Ніжин та о. Роман Шкрібенець, адміністратор парафії Верховних апостолів Петра та Павла УГКЦ у смт. Вакуленчук. — йдеться в повідомленні

У тексті патріарших грамот йдеться про таке: «Своїм служінням ви стали інструментом Божого милосердя, розділяючи місію Церкви та звіщаючи добру новину всім, зокрема тим, хто страждає і перебуває в потребі. Благими ділами стосовно ближніх ви об’являєте обличчя милостивого Бога в цьому світі, так часто позначеному терпінням, самотністю, страхом і безнадією».

Нагадаємо, що восени минулого року отець Антон Борис разом з парафіянами організували благодійну акцію «Добрий Козятин»

Коментарі

keyboard_arrow_up