США наклали санкції на Польщу

Президент Польщі Анджей Дуда та прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький не зможуть відвідати Білий дім і зустрітися з Дональдом Трампом та іншими американськими високопосадовцями, поки до Закону про Інститут національної пам’яті не будуть внесені зміни.

США наклали санкції на Польщу

Про це повідомляє польське видання Onet. Ці санкції накладені на Польщу через Закон про Інститут національної пам’яті, у зв’язку з яким Польща має суперечку з кількома державами, в тому числі з Ізраїлем та Україною. Після підписання закону про ІНП, посол Польщі у Вашингтоні мав низку зустрічей з американськими чиновниками. Один із них, помічник держсекретаря з європейських та євразійських справ Уесс Мітчелл, заявив, що закон неприйнятний для США, оскільки він обмежує свободу висловлювання поглядів. Уесс Мітчелл також повідомив, що до внесення змін у вищезгаданий закон, скасовується відправка ще однієї американської військової бригади на терени Польщі та призупиняється фінансування США на військові потреби Польщі. Таки догрались поляки.

Коментарі

31 березня 2018 у Києві відбудеться масштабна освітньо-розважальна зустріч для людей з цукровим діабетом і їх сімей - DiabetFest...

Якщо провалились, не піддавайтесь паніці Козятинський районний сектор ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Україна замете, як у найкращих традиціях лютого

— Коли приходять із розповідями про шахрайства, питаємо: ну, хіба не читаєте газет, не дивитесь телевізор?

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up