Страйк перейменували в зібрання батьків

Страйк перейменували в зібрання батьків

Звільнену

У середу, 2 травня, на подвір’ї садочка №6 зібрався натовп. Причиною такого дійства стало недопущення вихователя дитячого садочка, яку поновив на роботі апеляціний суд.

Спочатку те зібрання хотіли подати, як страйк батьківського комітету садочка. Тільки коли мітингуючі з чийогось пояснення зрозуміли, що в дитячих установах страйки не проводяться, переграли. Тоді це стало зібранням батьків, які підтримують завідувачку дитячого садочка та не згодні із судовим рішенням другої інстанції.

Крім батьків, в цей день зібралися педагогічний колектив дошкільного закладу, батьки окремих дітей, які не на камеру звільнення вихователя за прогул (в той час, як вона була в лікарні) вважають розправою над нею. Вони кажуть, що вихователька стала не зручною для завідувачки не через погане ставлення до дітей, а за її відверту і чесну позицію в колективі.

Події, які відбулися пізніше, дають підстави погодитись, що вихователька не вписувалася в “аморальне життя” колективу (колективні трапези, застілля в дитячому закладі).

Крім названих персонажів, були присутні представники преси, поліція, депутати. Голова міської ради минулих скликань, нині депутат міськради Олександр Гвелісіані провів серед мітинигуючих “роз’яснювальну роботу”. Воно й не дивно — ніяких представників влади не було, хоча місце події — під носом “білого дому”.

Дивним стало те, що на цьому зібранні спочатку не було самої завідувачки дитячого садочка. Потім вона прийшла. З її слів, вона зараз перебуває у відпустці.  

Телеканалу “Україна” завідувачка дала інтерв’ю, не забувши брудом полити газету “RIA-Козятин”. Після чого одна із присутніх викрикнула “ганьба газеті Ріа”.  Ораторку ніхто не підтримав. А ми за дану особу навели довідки. Це медсестра дитячого садочка, дружина батюшки Соця (який тут на півставки сторож нічний) — матушка, яка є “віручою людиною”. Щоб догодити своєму керівнику, можна й змінити релігійні переконання?

З побаченого та почутого можна зробити висновок: батьки зібралися з ініціативи завідувачки; всі отримали від неї цілі інструкції (ображає дітей, хоча це ніким ніколи не оприлюднювалося і відповідно карається законом, як приховування злочину!); ніхто не подумав про дітей.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up