Талант байдужості Пузиря

Талант байдужості Пузиря

При бюджеті 186 млн грн (раніше 75) гріх ігнорувати біди людей.

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” знову звертаються мешканці вулиці Данила Галицького (колишня Тельмана). Там суцільні калюжі. А це одна із центральних вулиць нашого міста. І щоб довести її до такого стану, потрібно мати талант байдужості. Вулиця Данила Галицького має відсипну дорогу, її можна відгрейдувати. Звичайно, стан не покращиться, та хоча б трохи зменшаться дорожні впадини.

У даний час мешканців вулиці врятують тільки морози — вода в калюжах замерзне повністю і дорога трохи вирівняється.

Мають подібні проблеми ділянка дороги на вулиці Грушевського, провулок Лікарняний. На провулку Грушевського грязюка тече в подвір’я жителів. Не краща ситуація в районі ПРБ. Зробили ділянку дороги вулиці Суворова заради радниці, а інша її частина залишилась не відремонтованою.

Влада розробляє п’ятирічну програму розвитку міста і з року в рік її не виконує. От і в цьому році не відремонтованих вулиць назбиралося дев’ять плюс дороги з року минулого.

Чого чекаємо, хлопці?

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up