Три медалі з обласного чемпіонату з бадмінтону

Три медалі з обласного чемпіонату з бадмінтону

Минулої неділі і місті Вінниці відбувся обласний чемпіонат з бадмінтону.

Проходили змагання в спортивному комплексі “Здоров’я” і зібрали більше сотні спортсменів. Наше місто на цьому турнірі представляла команда дитячої спортивної школи в кількості десяти осіб. Усі учасники були розділені на дві вікові групи. На дорослих і юнаків та 13-14-річних дівчат.

Козятинці на цих змаганнях проявили себе з найкращого боку. Вони боролися під час виступу за кожне очко в партіях, проявивши волю до перемоги.

Найкращим серед наших спортсменів був Дмитро Щербатюк, який посів два перших місця, як юнак і одне друге місце, як дорослий.

Порадували й наші юніорки. Валентина Волошина та Олена Гупал стали бронзовими призерами в парному розряді тенісистів з воланчиком.  

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Переходимо на літній час. Залишилось менше тижня Переходимо на літній час. Залишилось менше тижня
ДТП на Козятинщині: у Сестринівці наїхали на чоловіка, у Жежелеві — на жінку ДТП на Козятинщині: у Сестринівці наїхали на чоловіка, у Жежелеві — на жінку Як козятинські рибалки порядок наводили Як козятинські рибалки порядок наводили Титул "Міс Козятин-2019" здобула Діана Прокопчук Титул "Міс Козятин-2019" здобула Діана Прокопчук Фоторепортаж Козятин-Вінниця — відмінності благоустрою Фоторепортаж Козятин-Вінниця — відмінності благоустрою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up