У “Лелеці” діти зустріли весну

У “Лелеці” діти зустріли весну

Своїм матусям вони подарували святковий концерт

Ще на дворі морозна погода і кожен день падає сніг, та дошкільнята садочку “Лелека” знають, що весна вже вступила в свої законні права. Тож до приходу весни і святу своїх матусь, 8 Березня, вони з своїми вихователями підготували концертну програму. Маленькі артисти розмістились по два боки іпровізованої сцени, а глядацький зал представляли їхні батьки.

Враховуючи вік учасників святкового шоу, вони свої номери концертної програми чередували з іграми. А щоб ігри були цікавими та змістовними, до них долучалися казкові персонажі. Доброзичливий пірат поміняв пісню на свій корабель. І корабель з моряками рушив в казкову країну. Там вони зустріли зачарованих мавпенят і розчарували їх. З гордістю виконаної роботи малята повернулись з казкової країни, де разом зі своїми мамами виконали пісню “Матуся”.

Наступним номером концертної програми дошкільнят мав бути виступ дітей з їхніми татками. Тільки любі татусі, які були присутні на концерті своїх чад, вважали, що вони не зовсім дружать з вокалом і виходити співати зі своїми дітьми не хотіли. Та все таки не могли відмовити жінкам і вийшли співати. Після їх виступу татусі отримали аплодисменти.

На завершення дітлахи подарували своїм батькам пісню “Цілуємо ми матусю милую” і роздали подарунки — квіти в горщиках, які виготовили для них своїми руками.     

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up