У махнівському садочку не доїдали діти!

У махнівському садочку не доїдали діти!

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” зателефонували люди, які були обурені тим, що в дитячому садочку в Махнівці відбулась заміна вихователів: замість молодих працівників поставили пенсіонерів. Ми поспілкувались з цього приводу з начальником відділу освіти Козятинської райдержадміністрації Аліною Діденко.

За словами пані Діденко, вона відвідала той навчально-виховний заклад після звернення батьків дітей, які ходять в махнівський дитсадок. Як виявилось, на кухні була абсолютна антисанітарія і працівники не дотримувались технологій приготування дітям їжі. Також не було дотримано норми видачі продуктів харчування на кожну дитину.

— Нікому ніхто догани не давав, працівники самі написали заяви, бо зрозуміли, що в такій ситуації продовжити працювати не зможуть, — розповідає Аліна Анатоліївна.

Завідувачка дитсадка на роботу тимчасово поставила людей, які працюють в садочку. Але проводиться пошук кухарів, і вже з початку наступного місяця там будуть працівники на постійній основі.

На щастя, недбале ставлення кухарів до роботи на здоров’я дітей не вплинуло, хоч і малята деякий час не отримували в достатній кількості кальцію. Адже сиру давали дуже мало, а масла на булочках майже не було.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Олег Береза

    Завідувачка дитячим садочком не вилазила з кухні то чайок то котлети ласувала Та й не бачила антисанітарії? Напевно причина криїться в іншому!?На роботу йде як по подіуму вже не знає що на себе напялити А її діти та внуки тоже недоїдають?Керівники закладів освіти щось нічого не помічають в Махнівці  помічають батьки сторонні люди !?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up