У Сестринівці і Махнівці розвелися самогонники

У Сестринівці і Махнівці розвелися самогонники

Поліція проводить заходи з протидії правопорушенням у сфері обігу підакцизних товарів

Упродовж січня-лютого поточного року на території району працівниками поліції зареєстровано значну кількість правопорушень, вчинених особами внаслідок вживання алкогольних напоїв.

Як розповіла газеті старший інспектор сектору превенції Козятинського відділку поліції Людмила Гайдучок, аналіз правопорушень показав, що їх вчиненню в більшості випадків передує спільне розпивання спиртних напоїв потерпілого та кривдника.

Серед основних причин та умов, що сприяють вчиненню правопорушень такого роду, є незайнятість населення, ведення аморального способу життя, зловживання спиртними напоями.

На даний час на території Козятинського району проводяться інтенсивні профілактичні заходи. Створені робочі групи, увагу яких націлено на виявлення осіб, які здійснюють незаконне виготовлення спиртової продукції, у тому числі домашнього виготовлення. Відпрацьовуються суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері обігу підакцизних товарів, населені пункти та домогосподарства на предмет незаконного збуту алкогольних напоїв домашнього виготовлення.

— У Сестринівці та Махнівці виявлено та вилучено 6,5 літра алкогольних напоїв домашнього виготовлення, 40 літрів закваски та 1 самогонний апарат, — повідомила Людмила Гайдучок. — Нагадуємо, що протиправна діяльність такого роду тягне за собою юридичну відповідальність, тому у разі володіння інформацією щодо здійснення такої, просимо повідомляти правоохоронні органи.

Як стало відомо, поліція зустрілась з представниками громади і влади в Жежелеві і Глухівцях. Проведені профбесіди. Наступні рейди — в ці села.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Зоя Андрощук

    в козятині по провулку 9 января теж  можна було б наказати
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up