Учительку не покарали, бо дочка в банку робить

У кінці серпня цього року на масиві “Європейський” було знайдено вивезене сміття, серед якого були зошити учнів різних шкіл і методички.

Учительку не покарали, бо дочка в банку робить

У поліетиленових пакетах. були примірники районної газети.і різний шкільний матеріал. Належало воно одній із педагогів школи Козятинського району. Пройшло стільки часу, а винуватиця події досі не покарана.

Пам’ятаю, як у кишеньковій мерівській газеті була засудлива стаття про школярок із Сестринівки, коли в мішках із сміттям були знайдені учнівські зошити і автор зажадав покари старшокласницям. Ніхто не відслідковував, як карали школярок і чи карали взагалі. Хочеться сказати про подвійні стандарти.

Кишенькова газета одних осудила, а іншу навіть чіпати не слід (!), тому що у неї є впливова дочка з банку.

Відомо, що після публікації в газеті “RIA-Козятин” про вивезене вчителькою сміття (учнівські зошити та методички), на стихійне сміттєзвалище “Європейського” прибув посланець від міської влади з провожатою. За словами очевидців, він знайшов декілька “вещдоків”, сфотографував їх і поїхав розшукувати співучасницю побутового злочину. Поїхав, щоб знайти працівницю освіти і її покарати? Ні! Це нам тільки так здається, що справедливість має брати гору.

Це ж не Насірова чи Кононенка розшукують, а всього-на-всього вчителя математики. Знайшли педагога і що? Виявляється, сміття своє вона визнає. Але викинула не вона, а “його у неї вкрали”. Тож і винна не вона, а злодії.

Виникає питання: “А в сестринівських школярок можливо теж зошити злодії вкрали, а потім, як непотріб, в мішки із сміттям заховали?” З дівчатами із школи рішення прийняли швидко — винні. А з освітянкою не так все просто.

У нас є і свідки, і поняті, і до цих пір зберігаються “вещдоки”. Але ми не прагнемо чийогось покарання. Ми тільки проти подвійних стандартів влади.

Дмитро Артемчук

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up