Учительку не покарали, бо дочка в банку робить

Учительку не покарали, бо дочка в банку робить

У кінці серпня цього року на масиві “Європейський” було знайдено вивезене сміття, серед якого були зошити учнів різних шкіл і методички.

У поліетиленових пакетах. були примірники районної газети.і різний шкільний матеріал. Належало воно одній із педагогів школи Козятинського району. Пройшло стільки часу, а винуватиця події досі не покарана.

Пам’ятаю, як у кишеньковій мерівській газеті була засудлива стаття про школярок із Сестринівки, коли в мішках із сміттям були знайдені учнівські зошити і автор зажадав покари старшокласницям. Ніхто не відслідковував, як карали школярок і чи карали взагалі. Хочеться сказати про подвійні стандарти.

Кишенькова газета одних осудила, а іншу навіть чіпати не слід (!), тому що у неї є впливова дочка з банку.

Відомо, що після публікації в газеті “RIA-Козятин” про вивезене вчителькою сміття (учнівські зошити та методички), на стихійне сміттєзвалище “Європейського” прибув посланець від міської влади з провожатою. За словами очевидців, він знайшов декілька “вещдоків”, сфотографував їх і поїхав розшукувати співучасницю побутового злочину. Поїхав, щоб знайти працівницю освіти і її покарати? Ні! Це нам тільки так здається, що справедливість має брати гору.

Це ж не Насірова чи Кононенка розшукують, а всього-на-всього вчителя математики. Знайшли педагога і що? Виявляється, сміття своє вона визнає. Але викинула не вона, а “його у неї вкрали”. Тож і винна не вона, а злодії.

Виникає питання: “А в сестринівських школярок можливо теж зошити злодії вкрали, а потім, як непотріб, в мішки із сміттям заховали?” З дівчатами із школи рішення прийняли швидко — винні. А з освітянкою не так все просто.

У нас є і свідки, і поняті, і до цих пір зберігаються “вещдоки”. Але ми не прагнемо чийогось покарання. Ми тільки проти подвійних стандартів влади.

Дмитро Артемчук

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up