Урок для наших чиновників

Урок для наших чиновників

Не так давно аграрії Вінницької області та Козятинського району були учасниками Всеукраїнського страйку проти продажу землі сільськогосподарського призначення. У Київ з’їхалися хлібороби з багатьох сіл України і чиновники-аграрії. Усього в столиці зібралося близько 25 тисяч протестуючих.

Як відзначили самі учасники акції і це прозвучало по районному радіо, влада їх не почула. Спікер парламенту Андрій Парубій до народу не вийшов. Не підтримала вимогу та не приєдналася до протестної акції аграріїв “борець за правду й справедливість” Юлія Тимошенко. Можливо, своє обурення  вона висловить пізніше. Ще один “народний захисник” нардеп Олег Ляшко вирішив, що його можуть неправильно зрозуміти в коаліції, з якою він часто голосує, і не підтримав мітингуючих. А хлібороби мали на нього таку надію, що хто-хто, а Олег Валерійович  знову корову до Верховної Ради приведе. Адже з коровою мітингувальників видно краще. Та Ляшко, мабуть, тут ні до чого. Скоріш за все, корова відчула і другий раз не хотіла йти з популістом.

Зрозуміти учасників акції можна, вони обурені діями влади. Тільки серед протестантів були чиновники, які в своїх кабінетах так само не помічають простих людей. Отож вчіться чути інших, щоб вас почули колись.

 

Новини за темою Читайте також
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up