В одній зі шкільних їдальнях встановили приховані камери і були вражені "звичайним" обідом

В одній зі шкільних їдальнях встановили приховані камери і були вражені "звичайним" обідом

Сьогодні ми проведемо екскурсію по одній із шкіл дивовижної країни Японії  

Обід в Японії це ціла процедура, яка займає тривалий час і проходить за чіткими правилами. У цій статті одна учениця Yui зі школи в Сайтама розповість, як проходить її шкільний обід.

Все починається з того, що пів десятка кухонних працівників, одягнених з ніг до голови в халати, чистять картоплю для 720 осіб, яку виростив 6-й клас на шкільній фермі.

Упоравшись з картоплею за три години, вони приймаються за рибу в грушевому соусі. Груші, варто відзначити, теж власноруч вирощені школярами. Також сьогодні на обід овочевий суп, хліб, пюре і молоко.

Коли все вже приготовлено, кухарі розкладають обід у спеціальні контейнери, кожен з яких призначений для окремого класу.

Обід у школярів починається після четвертого уроку. Коли час підійшов до кінця, учні встають, дякують вчителя за урок і готуються до обіду, який, до речі, триває майже годину!

Перед прийомом їжі учні, як і кухонний персонал, надягають спеціальні халати, які не дають їхньому одягу випадково забруднитися. Обов'язкові шапочки на голову і маски на обличчя.

Потім учні миють руки спеціальним знезаражувальним гелем. Кілька учнів відокремлюються від загальної групи і йдуть на кухню, щоб принести всім обід. Прийшовши туди, вони разом дякують кухарям за приготований обід, вантажать контейнери на спеціальні візки і розвозять по класах.

Учні самостійно накладають обід. Викладач завжди обідає разом зі школярами. Перед тим, як скуштувати їжу, він розповідає про продукти, які знаходяться на столі, як вони ростуть і звідки брали свій початок.

Потім хлопці сперечаються, кому дістанеться решта риби або суп, адже у японців нічого не повинно пропасти.

В обов'язок школяра входить розібрати свій пакет після випитого молока, так як він потім вирушає на переробку. Після обіду — чистка зубів. Пакети від молока складаються окремо, потім їх миють, сушать і відносять туди, звідки забирають на переробку. Брудний посуд прибирається і відноситься на кухню школярами.

Рівно о 13.10 учні починають мити підлоги, і підмітають в класах.

Система освіти побудована так, що дітей з самого дитинства привчають до праці, щоб вони вміли прибрати за собою по необхідності. Вони самі вирощують фрукти і овощі на шкільних городах і садах, щоб добре засвоїти одну річ - їжа з неба не падає, для цього потрібно гарненько попрацювати.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up