Весілля, народжуваність та якими рідкісними іменами називали козятинчани немовлят

Весілля, народжуваність та якими рідкісними іменами називали козятинчани немовлят
  • В місті Козятині станом на  24 грудня відгуляли весілля 243 подружні пари.Трохи менше стало молодих сімей в колишньому Козятинському районі.
  • Таку інформацію нам надала Оксана Долюк — головний спеціаліст Козятинського відділу ДРАЦС  Хмільницького району Вінницької області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Статистику шлюбів в сільській місцевості маємо за 11 місяців. Отже в Махнівській територіальній громаді на весільний рушник стали 16 пар. Вдвоє менше молодих сімей зареєстровано в Самгородоцькій ОТГ. В Глухівецькій громаді відгуляли — 22 весілля. Тобто, 46 шлюбів на всі села колишнього Козятинського району.

Найбільше свято в сім’ї — це народження дитини. В місті Козятині станом на 24 грудня цього року таких свят молоді мами й татусі відгуляли 330. В Махнівській громаді молодими мамами стали 30 жінок, в Глуховецькій громаді молодих мамів було 11, в Самгородоцькій ОТГ народилося  26 немовлят. Всього в сільській місцевості народилося 67 діток.

Якими іменами  батьки називали своїх чад

Серед хлопчиків популярні імена —Тимофій, Денис, Артем, Олександр, Макар. Рідкісн і Міран, Дамір, Марсель, Маркіян, Ельдар, Максиміліан. Серед дівчаток популярні —Мілана, Вікторія, Злата, Софія. Рідкісні — Саміра (Варвара-Марія), ( Анна- Марія), Аврора, Імануела, Іларія, Ауріка, Анімаїса, Моніка, Мішель.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

15:16 Темно і страшно: чому ліхтарі на вулиці знову не світять? 13:51 Ліцей пишається своїми випускниками: про 200-бальників закладу 12:25 Допомога благодійника-козятинця з Єрусалиму: у музеї відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки 11:41 Знову попереджають про сильні зливи та грози. У Козятині теж Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 10:25 У нашій громаді планується благодійний ярмарок. Заявки приймаються до 19 серпня 09:24 «Готовність на 80%»: перевіряли заклади освіти нашого району play_circle_filled photo_camera 08:27 В цей день збирали дику малину та огірки: про свята, прикмети та традиції 17 серпня 19:06 «Ворог концентрує ракети на території білорусі»: речник Командування Повітряних Сил про ворожу авіацію 17:10 У Козятинській громаді жалоба: у Пісках загинув наш Герой Олег Слободяник 16:03 Хочуть зібрати 10 тисяч на ЗСУ: у Козятині діти перевіряють водіїв та співають популярний хіт play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up