Відсутність реакції, то також реакція

Відсутність реакції, то також реакція

Раніше проголошена акція в пресі та інтернет-ресурсах про захист лісопарку в Козятині відбулася. На акцію прибули та долучились люди з активною життєвою позицією.

Поставлена мета досягнута

Найперше, даний захід проігнорував міський голова Пузир та його представники. Цим мер продемонстрував, що він міський голова не міста, а певного свого, ним визначеного, клану. Хоча устав міста забороняє прямо це робити, він зробив те, що зробив. Нахабно зухвало проігнорував. Хоча, може, як інваліду йому було зле і ми почуємо його голос, що оправдовує його вчинок? Хоча відсутність реакції, то також його позиція.

Лідер у нас є

Обрано і делеговоно головою неформального об’єднання громадян по захисту лісонасаджень Володимира Цимбалюка. Він показав вже себе як лідер.

Темпераментно поміркований, розсудливий лідер, що вдало користується розвиненою риторикою. Уміє і не лінується застосовувати закон в протистоянні з владою. Йому вдалось розблокувати через суд вулицю Земляка! Виграти та через суд змусити діяти поліцію в рамках закону! Тепер організовує і втілює проект про притягнення до відповідальності чиновників поліції за самоусунення від виконання професійних обов’язків та бездіяльність поліцейських, що, можливо, стане першим прецедентом на всю Україну.

Ось такий градус суспільно-політичного життя в Козятині.

Про подальші події навколо парку, слідкуйте у наших публікаціях на шпальтах газети, інтернет-ресурсах та соцмережах. Як і обіцяно, “RIA-Козятин” буде інформаційним спонсором по захисту від нищівної вирубки центрального парку, буде надавати юридичну допомогу всім причетним до вказаної акції.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Анонім

    Дякую автору за вдало викладений матеріал. Бажаю і надалі у такому ж стилі, без провокативного ухилу. Таки можете, по-діловому, стисло. Окрема подяка Володимиру Цимбалюку за ініциативність та конструктивізм. Успіхів.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up