Виорали пасовисько, а в сільраді не знають, хто

Виорали пасовисько, а в сільраді не знають, хто

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернулися мешканці села Козятин вулиці Лісової.

Вони повідомили, що недалеко від їхніх помешкань невідомі особи зорали луг, на якому здавна паслася худоба. За їх словами, дана земельна ділянка була віддана в користування воїнам АТОвцям. А вони в свою чергу передали свої земельні ділянки якомусь загадковому підприємцю.  

У ході журналістської перевірки виявилося, що на лугу, де ще 17 травня паслася домашня худоба і підлітки ганяли м’яча, працювала сільськогосподарська техніка. Вони досівали дану земельну ділянку соєю. Від працівників, які працювали на полі, стало відомо, що сільськогосподарська техніка належить агрофірмі “Вікторія грей”.

Присутній на полі “агроном” цієї сільськогосподарської організації, розповів, що їхня агрофірма має дозвільні документи на 18 га орної землі. Засіють тільки 16, а два гектари (окраїни цієї земельної ділянки) залишать селянам під пасовисько худоби. На питання, з ким підписувалися відповідні документи, він відповів, що комісійно. У місті Козятині фірма зареєстрована за адресою Винниченка, 9.

За цією адресою значиться приватний будинок. Мешканка будинку на ім’я Тетяна повідомила, що їй агрофірма “Вікторія грей” не відома.

Не відома така фірма і в Козятинській сільській раді. За словами голови сільської ради Тетяни Катерезюк, всіма земельними ділянками, що за межами населеного пункту, розпоряджається  Вінницький землерозпорядник.

Справа з засіяним лугом настільки засекречена, що журналістське розслідування доки ще триває. Про результати подальшої перевірки повідомимо пізніше.  

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Віталій Марчук

    Хай в село Перемога жинуть корови там вистачає пасовиська.🙃🙃🙃
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up