Вітання очільників медицини району

Надія Станіславчук, голова профспілкового комітету:

— Нам, мабуть, пощастило. Я говорила і буду говорити: у медицині випадкових людей немає. Особливо, в нашому колективі. Хто б мені що не говорив, я завжди так говорю і завжди даю таку ж установку вам. Ми найкращі, найбільш колективні, жінки — найкрасивіші і чарівні, чоловіки — наймужніші і сильні. Я вас усіх поздоровлю зі святом.

Вітання очільників медицини району

Варто відвідати

Олексій Горбунов. "Висоцький"

Медпрацівник, це та професія, коли людина, яка її вибирає, стає чомусь ближче до священика. Вона зустрічає людське життя і точно так само його проводить. У нас дійсно дуже багато терпіння. Я хочу вам всім побажати удачі, нашої медичної удачі, везіння у всьому. Я хочу побажати вам зрозумілих пацієнтів. Я хочу вам побажати людей від колег і те ж від пацієнтів. Я хочу вам побажати щастя, любові, здоров'я, благополуччя і щоб ви завжди посміхалися. А ще, що хочу, щоб держава повернулася до нас обличчям і щоб ми отримували досить високу зарплату. Таку зарплату, щоб можна було відкласти і щоб ми разом зібралися і поїхали на Канари.

Олександр Кравчук, головний лікар:

— Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я! Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою й необхідною. Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються любов’ю та повагою. Ваші руки дарують радість життя, вселяють віру у зцілення. Нехай любов світить у ваших серцях, а ваші душі наповнюються теплом, у домівках панує злагода, затишок, прибуток, благополуччя та здоров’я. Усього вам найкращого! Дякую райраді і райдержадміністрації, що доручили районному управлінню культури провести концертну програму. І хочу передати всім привітання від народного депутата України Петра Юрчишина, без якого жодне дійство не обходиться.

Ігор Грубеляс, заступник головного лікаря:

— Раніше для залізничників було свято, його перенесли: було одне, стало інше. День армії перенесли, день козацтва, і так дуже багато свят. А День медика, він, як був кожної третьої неділі червня, так і залишився. Це говорить про нашу з вами старість. Правильно. Не дивлячись ні на яку політику, ні на що, ми, як працювали, так і працюємо. Проте, у нас виникло дуже багато нових днів — з нашої вузької спеціальності. 12 червня — День медсестри, 5 травня — День акушера і День хірурга, і День анестезіолога, який відзначаємо з такою великою радістю і помпезністю, що всі заздрять. У нас 14 червня — День донора. І разом Всесвітній день лікаря… Нас об’єднує День медика, ми з вами — медики. Вибачте за побажання російською мовою: “Диагнозов точных, анализов быстрых, поступков уверенных, правильных мыслей. Еще пациентов весьма благодарных, конечно, бы опытных, но не бездарных. И кардиограмм не прямых, а с зигзагами. Зарплаты высокой, карьерного роста, всего достигать вдохновенно и просто. Без тахикардии, на верх чтоб взбираться и в донорах счастья, чтоб вам не нуждаться. Работать с улыбкой, с давлением в норме. И быть в превосходной физической форме”. Я дякую вам за вашу працю і дякую, що ви просто всі є.      

Петро Ковальчук, завідувач відділення переливання крові:

— 16 червня будемо відзначати офіційно за календарем День медичного працівника. Так склалося, що 14 червня — Всесвітній день донора крові. Донор означає “дарувати”. Серед медичних працівників також є багато донорів. Будемо рахувати, що це десь 20% від всіх активних донорів, які є в районі і в місті. Донори-медики виручають у найбільш скрутній ситуацію. Це ті люди, які знаходяться поряд і, крім своїх офіційних обов’язків, ще своєю кров’ю допомагають рятувати і рятують людей. У нашому колективі є такі люди, в цілому, я казав, 20% — це 100 людей, активних трішки менше. Сьогодні посвідчення Почесний донор України отримує медична сестра поліклініки Лариса Петрівна Дворська. Давайте привітаємо її і всіх медпрацівників!

Коментарі
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up