Влада дослухається та реагує повільно

Влада дослухається та реагує повільно

За дитячий майданчик, що розміщений у дворі вулиць Кошового та 8-ої Гвардійської, газета вже повідомляла. Недоліків там ще вистачає.

Найголовніший — це те, що дітей не можна туди випускати без нагляду батьків чи дорослих. Та й поставлений він не в зручному для малечі місці. Про це кажуть мами дітвори. Немає поручнів на східцях. А може тих поручнів вже й не треба. Повісили канат для силових вправ. Хай усі діти стають атлетами .От тільки не відомо, під яку дитину і якого зросту підібрали канат. По всьому майданчику розкидане каміння, поблизу лежать залізнобетонні шпали, через які діти можуть травмуватися. Немає на майданчику пісочниці. Усе “містечко” дітлахів у нерівностях. Та влада, хоч з запізненням, але дослуховується до газети і потроху реагує.

 

Поставили карусель для малечі та гойдалки-балансири з гумовими подушками. Якщо так піде далі, то скоро дитячий майданчик ще й загородять. Самого паркану ми не бачили. Та враховуючи те, що на складі народного обранця, який переймається цим дитячим майданчиком, лежать автомобільні шини, можна зробити припущення, що це майбутній паркан. Ми ж не думаємо, що депутат міської ради готується до третього майдану. Козятин - місто мирне. Обіцяв слуга народу, що поставить паркан, значить поставить. Залишиться тільки зробити доріжку з плитки для мам та навести лад на самому майданчику.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (2)
  • андрей

    Если ищешь место под солнцем, приготовься терпеть пузыря от ожега
  • Гость

    Уважаемые журналисты. Может уже хватит срать нынешнюю власть? Они хоть что то делают, а вы только бегаете и гадите их со всех сторон. Города не сразу строились. Раз вы такие шустрые то приходите и помогите хоть одну яму под качелю вырыть... слабо?  Языком трепать все могут.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up