Воїну-авганцю відрізали ногу: його покусала собака

Воїну-авганцю відрізали ногу: його покусала собака

Учасник війни в Афганістані Олександр Грабовський прожив піввіку і з ним трапився прикрий випадок

Він отримав травму ноги в ситуації, що можна було надіятись на швидке одужання. Та травма виявилася серйозною. І тривале лікування завершилося невтішно: ампутацією лівої кінцівки.

Олександра вкусив собака. Якби люди в білих халатах з повною відповідальністю поставилися до такого пацієнта з самого початку, можливо, ногу Олександру вдалося б врятувати. Адже Олександр стояв у черзі на путівку для воїнів-афганців у Вінницький госпіталь. Та так і не дочекавшись путівки, отримав компенсацію 300 гривень. Тільки не подумайте, що для воїнів-афганців такі дешеві путівки. Реальна ціна путівки у військовий госпіталь до восьми тисяч гривень. Можливо, саме тут була проявлена халатність чиновників від медицини, що призвело до важких наслідків для здоров’я Олександра.

На жаль, це не останні негаразди колишнього воїна. Прийде той час, коли воїн-афганець випишеться з лікарні.  Жити буде ніде. У помешкання, де він жив раніше, високо підніматися.

— Доведеться перебиратися в будинок матері, — каже він. — У неї простіше буде пересуватися. Та для реабілітації потрібен буде час. А такі необхідні милиці для пересування в управлінні соціального захисту населення обіцяють через рік. Є, правда, вихід, запевняють у соцзахисті населення.

Наразі медики травматологічного відділення Козятинської районної лікарні ставляться до Олександра з повною відповідальністю. Адже вони на прохання колишнього воїна зберігають йому частину ноги, що за вердиктом вінницьких лікарів мала бути ампутована по коліно.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Andrey Kachkivsky

    аФганець!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up