Як смішно провладна ЗМІ хвалить себе

Як смішно провладна ЗМІ хвалить себе

Зустрічаючи Новий рік, ми живемо з надією на краще.

Хочеться в році, що минув, залишити все погане і Новий рік почати з чогось приємного. Та вся біда, мабуть, в тому, що думають так усі, а деякі діють за звичкою.

Ось у першому номері провладної газети з’явилася стаття “Я зачарований”.

Йдеться, що автор зачарований усім тим, що побачив у новорічну ніч на Центральній площі нашого міста. А побачив він повну площу народу. Красуню-ялинку, що кращої в нашому місті ще не було. Згуртованість громади і йому хотілося всіх обійняти і попросити робити лише добро. Читач — мила людина, коли має таку думку.

Та читаючи статтю далі, знаходимо там ще й такі рядки: “А чому написав вам свої враження? Тому, що читав у газеті “RIA-Козятин”, як там мусолили думку про оті кілька сотень тисяч гривень, які міська влада виділила на проведення Новорічних свят.

От це вже істина кишенькової газети мера, а точніше, її автора. Я далекий від думки, що цю статтю писав той, ким вона підписана. Тому що, хто читав “RIA-Козятин”, пам’ятають, що газета була проти штучної ялинки і 20-денних святкувань. Свято є свято, тут нікуди не дітися. Та викидати гроші на штучну ялинку, коли на площі є дві живих, мабуть, занадто. І дивно, що знаходиться читач, який не дякує громаді за зекономлені кошти, а дякує владі, яка ті кошти хотіла розтринькати.

Дивно, що автор в ялинку, що на площі, зачарований. Тільки чомусь мовчить, що на ПРБ, де він з товаришем зустрів рік Півня, ялинку в цьому році не прибрали. Кожен рік у цьому мікрорайоні стояла ялинка - новорічна красуня. Можливо, мешканці ПРБ не були такі в неї зачаровані, але були горді, що влада про них пам’ятає. Та в цьому році, мабуть, забула.

Я вже писав, що виданню мера потрібно слідкувати за собою. Для чого статтю підписувати читачем, коли писав її, відомо хто?

Я можу повідомити, що на Центральній площі було до 600 людей у новорічну ніч. Була хороша концертна програма і молодіжна дискотека тривала до сьомої ранку. Тільки єднання громади не було,єдналися знайомі, рідні.

Єдналися ті кому не хватило святкового столу. І добре, що автор був зачарований в ялинку, яку відстояла громада, та, як завжди, похвалив владу. Я повторюсь: не майте ви людей за дурнів. Вийдіть до людей на вулицю і там усе почуєте. І якщо зробите правильні висновки, тоді може й дійсно кишеньковій газеті влади хтось подякує від простих громадян.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Синопитики попереджають про похолодання та шторми: «Вторгнеться арктичне повітря» Синопитики попереджають про похолодання та шторми: «Вторгнеться арктичне повітря»
Хто може стати новими почесними громадянами Козятина Хто може стати новими почесними громадянами Козятина Історія Юрія Полішвайка. Чому чоловік після смерті дружини опинився надворі? Історія Юрія Полішвайка. Чому чоловік після смерті дружини опинився надворі? Сьогодні в місті очікується гроза Сьогодні в місті очікується гроза Смертельна ДТП під Козятином: зіткнулися іномарка та рейсовий автобус Смертельна ДТП під Козятином: зіткнулися іномарка та рейсовий автобус
Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up