Які вони, “герої” Дошки пошани

Які вони, “герої” Дошки пошани

Отримавши декілька дзвінків від знайомих, я спочатку не повірила і сама особисто пішла подивитися на Дошку пошани. І тепер я погоджуюсь з автором статті в №36 О. В. Гураком, бо, побачивши “героя” начальника футбольної команди Г. В. Ткачука, була шокована. Це ж який подвиг зробив Ткачук, щоб попасти на Дошку пошани? Люди ішли і плювали на це фото, так зробила і я.

4 роки роки міліцією керував поліцейський Будківський. Розвал пішов повний. Не розслідувалося майже нічого, а особливо вбивства, крадіжки, продаж наркоти, гральні автомати. Усе це майже узаконилося. Він сидів день у кабінеті, а на вечір отримував внески і так 4 роки. Кажуть, що про покійних не кажуть поганого, але і хорошого нічого сказати.

Прийшов на посаду Ткачук, який усім розповідав, що за часів його керування Жмеринка зацвіла. На жаль, при спілкуванні з людьми, ніхто цього не підтвердив. Отак він керував 4 роки і Козятином, який “зацвів” у вбивствах, продажі наркоти, крадіжках і не буду більше перераховувати ці його заслуги. Місто скотилося у прірву. Зате було набрано не задарма слідчих, які навіть протокола не вміють скласти, як працював керівник, так і працюють підлеглі.

Ганебно для  мерії не знати таких подвигів Ткачука, щоб аж на Дошку пошани. Мабуть, мер Пузир, за якого ми так агітували, а тепер розчарувалися, як і багато людей, з висоти власного зросту побачив “подвиг” цього футболіста і повісив на дошку пошани. Напевне, не знайшлося більше достойних людей — лікарів, вчителів, простих громадян, які переживають за своє місто. Чому, побувавши в Калинівці, знаходиш велику різницю в благоустрої? Це якби Ткачук пожертвував своїми коштами і облаштував хоч би якийсь дитячий майданчик, чи ще щось. А не бути начальником футбольної  команди... Тоді можна було б повісити поряд з тими фермерами, доярками механізаторами, бо ці люди приносять користь суспільству і державі. Я не проти футболу і інших спортивних змагань, але проти цього популізму. Хочеться взяти фарбу і замалювати це ганебне фото. Хоча друзі Ткачука тішать себе ілюзіями про його повернення на посаду, але такого не буде, бо ще не зовсім  байдуже доля міста багатьом жителям і керівництво Вінниці цього не зробить. Бо про це знатиме вся Україна.

А мерії проста порада: не потрібно місто перетворювати на циркову арену, починаючи навіть з Дошки пошани.

Ніна Шайдюк, мешканка міста Козятин

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up