З 12 липня не буде погодинного вивозу сміття

З 12 липня не буде  погодинного вивозу сміття

В Україні заборонять захоронення на сміттєзвалищах несортованих відходів з початку наступного року. Козятинській міській раді область виділяє чотири мільйони гривень для будівництва сучасної сміттєсортувальної лінії побутових відходів на території теперішнього полігону.

Таке рішення прийняли на обласній комісії з питань охорони навколишнього середовища. На даний час в області планується створення шести сортувальних станцій. У тому числі, одна - в нашому місті.

За даними міської ради, з міського бюджету було виділено кошти на придбання сучасного сміттєвозу (750 тис. грн, обласний екологічний фонд – 1 млн 400 тис. грн), придбано 80 євроконтейнерів для збору сміття, рекультивація полігону (близько 200 тис. грн), укладення договору з «СОКА Україна» на засипку звалища каоліновим піском (за сприяння Посольства Франції) та передбачено 1 млн грн на будівництво сміттєсортувальної лінії. Створено КП «Чисте місто», яке працюватиме в рамках перспективного плану щодо збору та утилізації побутових відходів.

Майбутня сміттєсортувальна лінія буде переробляти побутові відходи не лише від жителів міста, але й від населення району.

 

З 12 липня в Козятині відмінять погодинний вивіз сміття. Влада планує впровадити його збір на спеціальних майданчиках з євроконтейнерами.

 

 

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Як козятинські рибалки порядок наводили Як козятинські рибалки порядок наводили
Титул "Міс Козятин-2019" здобула Діана Прокопчук Титул "Міс Козятин-2019" здобула Діана Прокопчук Фоторепортаж Козятин-Вінниця — відмінності благоустрою Фоторепортаж Козятин-Вінниця — відмінності благоустрою Тенісист Олександр Бондарчук — чемпіон із чемпіонів Тенісист Олександр Бондарчук — чемпіон із чемпіонів Позитивні події в житті Позитивні події в житті
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up