Залізничне надіється вже тільки на губернатора

Залізничне надіється вже тільки на губернатора

Мешканка селища Залізничне скористалась нагодою зустрічі з губернатором Вінниччини паном Коровієм, коли він перебував на концерті у дитячій спортивній школі і вітав присутніх з відкриттям спортивного закладу після довготривалого ремонту.

— Ми підійшли, подали йому заяву і він обіцяв допомогти у вирішенні проблем Залізничного, які не вирішуються дуже довгий час.

— У чому суть проблем?

— Ми живемо в двоповерхових будинках, необладнаних і необлаштованих. Туалет знаходиться в антисанітарному стані. Взагалі, один туалет на три будинки! Води в нас в помешканнях немає. Проживає дуже багато пенсіонерів, які носять воду відром. І ми неодноразово зверталися за допомогою до влади, але на нас ніхто не звертає уваги.

— А хто у вас депутат? Ви проживаєте на якому виборчому окрузі?

— Фурманець у нас депутат.

— Це у вас проблема не одного дня, вона віками накопичилась?

— Так, віками. І саме основне те, що у нас водопровід знаходиться недалеко, дуже близько. І нам обіцяють до виборів воду провести. Але потім ніхто не звертає увагу на Залізничне. Правда, нещодавно у нас з’явився новий “домуправ” і пообіцяв поремонтувати туалет. Пообіцяв, але чи це буде зроблено, ми нічого не знаємо.

— То ви надієтесь, що Коровій втрутиться?

— Ми дуже надіємось, ми його просили, він взяв наші заяви і пообіцяв прислати свою комісію і своїх людей подивитися, що там у нас робиться. Сказав: “Я розберусь і вам допоможу”.

Будемо надіятись, що губернатор допоможе нещасним мешканцям Залізничного.

Опрацював відео https://www.youtube.com/watch?v=N_96vjj24qw Влад КІРГАН

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Олег Береза

    А місцева влада -прикладення до заробітньої плати? Соромно що губернатор буде займатися туа летом та водогоном .Чому місцева влада не вирішує проблем людей? Може думають що Європа збудує?Сором для місцевих керівників! Оркуша  вже доробився Слободянюк доробляється Люди не мовчіть!!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up