Замість 9 травня — іменини радниці

Замість 9 травня — іменини радниці

Напередодні 9 травня в міському терцентрі пройшов концерт.

Під акомпанемент відомої в місті Нінель Домбровської звучали пісні. Хто міг з утриманців центру, спустились в актову залу, були і запрошені люди з інших організацій. Такий світлий захід несподівано перетворили у день народження радниці мера Якимової (голова місцевого БЮТу), яка сиділа спереду на стільці. Якщо ветеранам вручали тюльпани і конвалії, то цій вчительці винесли орхідеї. Міський голова, як хлопчик вітав її зі сцени, за куліси якої вона заносила подарунки і накрила стіл.

У співочому колективі співає сестра радниці. Але це не означає, що на 9 травня мають співати на її честь.

З повагою до читачів і неповагою до влади Пузиря, Сергій Б.

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У 2019 році на Козятинщині на кір захворіло 100 людей У 2019 році на Козятинщині на кір захворіло 100 людей
Пожежа в Козятині — зачинені діти рятувались як могли Пожежа в Козятині — зачинені діти рятувались як могли На Вінниччині введена поліцейська операці «Сирена» — розшукують двох вбивць На Вінниччині введена поліцейська операці «Сирена» — розшукують двох вбивць Бережіться шахраїв! Ось типажі — «купувальниця» та «екстрасенс» Бережіться шахраїв! Ось типажі — «купувальниця» та «екстрасенс» Позитивне ставлення до життя Позитивне ставлення до життя
Коментарі (1)
  • Марта Іванова

    Я не здивуюсь,якщо забули про дату 9 травня.адже окрім їх персон нічого не існує.в головах їх пянки да гулянки.це, звичайно,я жартую, але в кожному жарті тільки частина жарту.якщо серйозно,цинізм нинішньої влади вже й не дивує! В них не честі, не совісті, тільки жага наживи!
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up