Замість ополіскувачів горла — продукти бджільництва

Замість ополіскувачів горла — продукти бджільництва

Не будьте учасником лікарняно-аптечної корупції

Лікар, кандидат медицини Євгеній Комаровський вчить нас бути уважними до свого здоров’я. Важливо правильно лікуватися при захворюванні ротової порожнини і верхніх дихальних шляхів. Не потрібно полоскати їх ополіскувачами, особливо, сульфаніламідами (стрептоцидами, норсульфазодами та іншими). Хоча вони не дешеві, лікувальної дії не дають на мікроби, особливо на віруси не діють. Від них наші гаманці стають легшими. А виграють працівники аптек та лікарі, які отримують “відкати” від керівників аптек (лікарняно- аптечна корупція).

А лікуватися Євгеній Комаровський та  пасічник Григорій Примак пропонують продуктами бджільництва, особливо, прополісом, при умові відсутності алергії. Він має бактерицидні властивості, природний антибіотик. Беруть 2-3 грами (розміром  горошини) прополісу, жують і розсмоктують під язиком 10-15 хвилин. Потім роблять перерву на 1,5-2 години, знову жують і ковтають. Термін лікування 4-5 днів.

Такий метод використовують для лікування порожнини рота і верхніх дихальних шляхів, виразки шлунку, гіпертонії та інших хвороб.

Таке використання прополісу також сприяє зміцненню емалі зубів,  запобігає карієсу. Прополіс згубно діє на мікроби (стрептококи), які викликають карієс зубів. Використовується для профілактики захворювання зубів у дітей.

Раджу перед використання продуктів бджільництва обов’язково порадитись зі своїм сімейним лікарем і звернутися з молитвою до Бога (“Отче наш”)

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, активного довголіття, добрих звершень на благо незалежної України. Будьмо здорові!

Іван Смолич, ветеран праці, лікар-гігієніст

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up