Замість тополь посадили липи

Замість тополь посадили липи

У середу, 11 квітня, на вулиці Куликівського працівники Козятинської дирекції залізничних перевезень копали лунки під саджанці.

Наступного дня в ті ямки опустили молоденькі липи. Поливши їх водою та присипавши землею, ще раз полили саджанці, обгородили сконструйованими трикутниками з деревини. Саджанці лип висадили на всьому відрізку вулиці Куликівського, де раніше спиляли тополі.

Хочу зазначити, що роботи по посадці деревцят велись зі знанням справи: розміри лунок відповідали величині рослини.

Наступного дня (на третій), коли ще сонце тільки підіймалося до екватора, в поле нашого зору знову потрапила знайома автівка. Це знову прибули залізничники, які привезли воду для висаджених лип. Рясно їх поливши, залізничники поїхали з почуттям виконаної роботи. Таку процедуру з саджанцями дирекція пасажирських перевезень проводить кожен день.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі (2)
  • Анонім

    Аплодую. Най міський голова Пузир порівняє це з висадкою туй.

    Софія reply Анонім

    Залізниця молодці!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up