Запрошені артисти збирають менше глядача, ніж місцеві (ОНОВЛЕНО ФОТО)

На відміну від минулого року, святкових днів в Козятині стало в двоє менше і це радує.

Запрошені артисти збирають менше глядача, ніж місцеві (ОНОВЛЕНО ФОТО)

Немає нам що святкувати. Ми не завершили війну за декілька годин. Нам не зменшили не справедливі тарифи. Нам підвищили майже на всі товари і послуги ціни і не пояснюють, як людям далі жити. Якби святкових днів скоротили до п’яти, було б, мабуть, ще краще. Та десять днів — не двадцять, як в році минулому. Значить у влади є позитив. І дякуємо, що дослухались.

Щоб розібратися в Різдвяно-Новорічних заходів, потрібно підбити підсумки цих святкувань. Тільки не будемо аналізувати виступи всіх артистів, що веселили козятинців у цей період. Всі вони виступили достойно і їм можна тільки подякувати. Мова тільки про те, кого сприймають в нашому місті, а кого ні.

Розпочали святкування гурт “Млада” і театр вогню, а завершили колектив бального танцю  “Візаві”. А десь посередині було шоу на ходулях. От останніх і середніх візьмемо на зразок.

Колектив бального танцю за 10 днів виступав на сцені чотири рази. І всі рази приблизно збирав більше як дві третини глядацького  залу. За час свого виступу дитячу виставу “Пригоди Лешика та лісових друзів” подивилися в залі близько тисячі двісті глядачів.

Для порівняння: веселу історію царівни-несміяни на ходулях у виконанні професійних акторів могли б подивитися тільки 92 прихильники шоу. Тобто по 23 глядачі на кожну виставу. Адже професійні артисти знають толк в мистецтві. Впевнений, Козятин вони запам’ятають надовго, тому що в більш порожньому залі їм виступати мабуть не доводилось. Вони — професіонали, стерплять.

А козятинським чиновникам не стидно, що запрошують майстрів своєї справи, а глядача зібрати в залі не можуть? То може не треба запрошувати дорогих артистів щоб не ганьбитися перед ними?

Та повернімось до колективу бального танцю “Візаві”. Він не тільки прославляє козятинщину на багатьох фестивалях і конкурсах, а й може грати і вистави, які подобаються глядачу.

Ми допускаємо, що серед шанувальників “Візаві” в залі є батьки, бабусі з дідусями і родичі. Але це  наші містяни. Хіба є різниця, ким заповнений глядацький зал? Головне, що він заповнений людьми, які від побаченого отримали позитивну енергію. А може все набагато простіше? Може вихованці Надії Бортюк в Козятині стали народними? Коли грають на рівні з професійними акторами? Мабуть так, тільки ми того не знаємо.

 

 

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up