Знову хоче преміюватися...

Знову хоче преміюватися...

З повагою до чесних людей, “НЕМА ДУРНИХ”

Мешканці міста можуть додати численну кількість речових зворотів: Пузирь на ЗАКОН "писал", Пузирем ЗАКОН "обпісан" і т. д. Результат один - Пузир не виконує закони.

- ст. 4 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” говорить, що міський голова є підзвітним перед територіальною громадою.

- рішення Конституційного суду у справі № 1-25/99 визначено форму такого звітування міського голови перед територіальною громадою – це має бути відкрита зустріч з громадянами.

- наказ № 277 від 20.12.2016 р.Національного агентства України з питань державної служби - підготовка, оприлюднення та проведення публічного звіту.

Пузир боїться публічного звіту. У нього немає відповідей на багато питань: марнотратство наших коштів, передвиборча брехня зробити чисту воду та зменшити тариф, фіктивні теплопостачальники та багато інших питань. А ще найулюбленіші туї, та кошти на них.

Не посоромився тільки Пузир винести на наступну сесію собі "любимому" премію, так і не прозвітувавши перед людьми. Та ще й наперед - на весь 2018 рік. За які досягнення??? Чому, всупереч законодавству наперед? Що, знов себе відчув особливим?

P. S. Хто зупинить цей сором? Невже "группіровка" депутатів знову проголосує за незаконне рішення? Сором, та й годі!!!

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up