Знущання над дітьми

Знущання над дітьми

Мер налаштовує проти себе навіть дітей

До редакції звернулася жителька міста Надія Шайдюк з відкритим листом-обуренням:

“Дійшла черга неповаги і до наших дітей, які відвідують школу-інтернат. Вранці діток з міста, а їх чимало, везе автобус № 3 і №6. Хоча часто і густо їх можна і не дочекатися. Мерзнуть діти на зупинках і ні в кого душа не болить, бо це ж не їхні діти. Недовіра козятинчан до міської і районної ради — то дуже м’яко сказано. Але у чому винуваті діти?

Після закінчення уроків починається у цих учнів цілий колапс. Перевізники, у яких, мабуть, діти не чекають і не мерзнуть на тій зупинці біля інтернату, роблять підлість їм та батькам.

Раніше маршрут №3 відправлявся від інтернату в 13.30, а потім о 14.00. Діти після п’ятого уроку встигали раніше, а після шостого на 14.00. Але перевізник відмінив рейс о 14.00, а їздить тільки о 13.35. То багато дітей не встигають і чекати наступний потрібно до 15.30.

Що робити дітям на тій зупинці біля інтернату, де проходить траса і хто відповість за, не дай Боже, якусь трагедію?

Моя внучка ходить четвертий рік в інтернат і ми дуже задоволені цим навчальним закладом, яким керує дійсно господар, фахівець і взагалі чудова людина Зіновій Москалевський. Дуже багато дітей з міста відвідують цей навчальний заклад.

Я хочу особисто від себе і всіх батьків, діти яких відвідують школу-інтернат, просити мера, а також керівника районного відділу освіти Аліну Діденко допомогти у вирішенні підвозу дітей після уроків у місто.

Багато дітей відвідують гуртки в будинку піонерів, але доїхати не мають змоги. Маршрут №7, який відправляється від депо о 14.00, міг би заїхати до інтернату і забрати дітей в місто. Це ж не безкоштовно, діти платять кошти за проїзд.

Шановний мер Олександр Дмитрович, не налаштовуйте проти себе навіть дітей. Бо ми, дорослі, які вам так повірили, розчарувались давно.”

Редакція перевірила ситуацію. Дійсно, маршрути змінили час курсування і потерпають від цього школярики. Скоріш за все, ця проблема надумана. Комусь вигідно, щоб діти відчували дискомфорт з незручним рухом автобусів? Може хтось в міській раді показати листа від “не байдужих мешканців”, яку ставили таку вимогу?

Директор закладу Зіновій Москалевський повідомив газету, що, мабуть, щоб вирішити цю проблему, закладу доведеться придбати власний автобус.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up