Проведемо для вас історичний екскурс однією з центральних вулиць Козятина, яка сьогодні носить ім’я Михайла Грушевського. Ми розкажемо, як з роками змінилася назва вулиці та її обличчя.

Рішенням сесії міська рада вступила в права засновника Центральної районної лікарні та Стоматологічної поліклініки. Тож не за горами реорганізація медичних закладів Козятина.

У п’ятницю, 9 квітня відбулася 8 сесія міської ради. Декілька питань, які розглядали на засіданні, стосувалися медицини. Саме вони викликали жваве обговорення.

Віталій Креденцер
Якщо нинішній депутатський корпус не взмозі навіть проголосувати за звернення...
Можливо нам щось не договорюють, або жме корона надавати кнопку, але це політика безвідповідальності та усунення від цієї відповідальності. Так не можна.
Відсутність відкритої позиції призводить до можливості таємних домовленостей, які ще ніколи, особливо в Козятині не закінчувались на користь громади. Можливо сьогодні, за наслідками виборів Козятин цього і заслуговує, але ми рубаємо своє майбутнє, своїх і сусідських дітей, амбіції добрі, якщо це на користь громади

На місці події вулиці Космонавтів ми опинилися випадково. Їдучи по службовим справах помітили, що в чагарниках між будинками чоловіки перекопують землю, а жінки стоять над ними. Подумалось, що чорні археологи метал шукають, але коли це  роблять жінки-пенсіонерки, то не схоже. Вирішили поцікавитись в чому суть земельних робіт. 

Кіпоренко Олександр
Навіщо мер та депутати, вміють обіцяти та красти. Жах та ганьба!

Козятинщина у фото. Другий тиждень після зимової перерви ми об’їжджаємо Козятин та його околиці в пошуках цікавих фото. Цього разу під приціл наших камер потрапили ремонт доріг, собака, якого прихистили люди, та як комунальники обрізають дерева

Читач80
допомагає тим, хто потребує хоча б звичайної уваги. Прості, інколи навіть, самі малоімущі мешканці міста приносять в капличку продукти, не об'являючи себе лишають на лавці допомогу. Про це наша ''славна'' газета, що називається - ні пари з уст. Писать протцуциків треба, не сперечаюсь. А про людей, які теж потребують допомоги?

Через зростання інфляції піднімається вартість не лише курячих яєць і олії в магазинах і на ринках міста. Черга дійшла і до медичних послуг, які надає міська лікарня. Ми проаналізували тарифи, затверджені виконкомом, і дізналися, які процедури, аналізи та огляди значно подорожчали, а за що будемо платити на рівні з минулим роком.

Актуально. На заваді вакцинації від коронавірусу в Україні є не тільки брак самого препарату, але й недовіра українців до щеплення. За даними опитування, не готові вакцинуватися половина громадян, серед яких є медики

Bogdan Dobryanskiy
могу сказать, что 90% Украинцев осведомлены о том, что это глобальная зачистка, но  в нашем народе мощная генетика, которая хранит очень огромный потенциал уже не один десяток тысяч лет, и идиотов у нас, не так уж и много, вопреки надеждам правительства

Закінчився період подачі електронних декларацій. Ми зазирнули у документи чотирьох голів громад колишнього Козятинського району, а також екс-очільників. Що ми там знайшли — читайте у нашому матеріалі.

Сергій Мучинюк
Ирина Рябцун

Розробили тарифи на вивіз твердих побутових відходів для сіл Козятинської громади. Хтось платитиме більше, хтось трохи менше. Ми порівняли ціни для різних сіл.

Читач58
Я вважаю що вивіз сміття повинен бути.У нас в Титусівці по посадці немає де стати все в смітті це так гидко.так для моєї сім'ї це трохи дорого.Але я за.А щодо сортування люди сортуйте самі здавайте і заробляйте.Це моя власна думка.

Ми перевірили інформацію щодо ситуації, яка склалася з козятинською школою №9 у соціальних мережах і побували у навчальному закладі. Нас зустрів директор школи Олег Заїчко

У п’ятницю, 2 квітня, на гарячу лінію газети «RIA-Козятин» звернулися мешканці вулиці Джерельної будинку 60. Вони повідомили, що перед місцевими виборами на їхній вулиці провели ЛЕД освітлення. – Але провели його від 1-го до 50 номера та від кінця вулиці до будинку за номером 74. Невже ми гірші за інших?, –  запитують 

Продовжуємо розповідати про старі заклади Козятина, які вже давно не працюють. Знайомимо вас із кафе «Сіван», що розташовувалося на перехресті вулиць Підгорбунського та Грушевського.

Tatiana Yakovleva
До речі, коли там було кафе "Орех", то продавались смачні дорогі цукерки, були столики, був запах пива. І було кафе на місці гральних автоматів, на вуглу точно нічого не було, (60-ті роки), тому що по обидва сторони дороги були зупинки автобусів. Білети купували в касі.

Козятин у фото. З приходом тепла ми відновили наші прогулянки Козятинщиною. В першу чергу нас цікавило, в якому стані дороги, по яких через закриття Білоцерківського мосту вже півроку курсують багатотонні фури. Але знайшли ще багато цікавого

Венера Михайська
Цікаво, як виглядає та людина-Держава, на яку усі скаржаться і чекають змін?

Вже місяців зо два громадою міста ходять чутки, що нова влада діє, як у російському Інтернаціоналі співається: «мы наш, мы новый мир построим», ну а перед тим все розвалимо. Все, що можна закрити – закриваємо, кого можна скоротити – скорочуємо, кого можна замінити – ставимо своїх. Частина правди в таких висловах можливо є, але що стосується голів квартальних комітетів, то влада виходила з позиції закону. 

В передостанній день березня Григорій Семенович Галанський відзначатиме в родинному колі 85 річний ювілей. Народився він 30 березня в селі Прушинка у 1936 році в сім’ї колгоспників. Як всі сільські хлопці того періоду змалечку пас худобу, а демобілізувавшись з армії, поступився місцем штабного писаря майбутньому Генсеку СРСР

Таня Янковчук
Григорій Семенович! Дай Бог Вам здоров"я та довгих років життя і миру у нашій країні.

Вже тиждень містом шириться інформація про молодих людей, що парами заходять у приватні домоволодіння мешканців Козятина чи дзвонять у квартири і пропонують купити за пільговими цінами вікна/двері, засклити балкони/лоджії, утеплити фасади. Причому усі пропозиції пільгові і будуть оплачені із міського бюджету.

Протягом двох тижнів 10 футбольних колективів Вінницької області боролися за чемпіонство серед ветеранів у відкритому чемпіонаті області з футзалу. Щоб визначити переможця, знадобилося провести змагання в три тури. 

Сергей Заичко
Молодці!
Так і надалі тримати статус переможця)))

Щороку з 1 квітня по 15 червня настає «сезон тиші» — період, протягом якого забороняється проведення заходів, які є джерелом підвищеного шуму. В цей період починається розмноження птахів і звірів дикої природи. Які заходи в період тиші будуть проводити мисливці та лісничі Козятинщини — наша розповідь

Олег Чернодуб
Та Ви шо !
А в полі орати, сіяти теж не можна? 😉
І літакам заборонити літати, тракторам орати, а грономам і головам в поле виїзжати!? 😉 🎉 😜

Стадіон на Водокачці — унікальний, адже це єдиний стадіон у Вінницькій області, що розташований на острові. Чи є там ще щось, чим ми можемо похвалитися — розбиралися наші журналісти.

Stepan Petrenko
На жаль, трапляється хибна інформація про те, як і що було раніше в різних місцях Козятина. Не стала виключенням і ця публікація, наприклад, два фотознімка волейбольного майданчика: ліве фото - це волейбольний майданчик старих часів, але він був розташований на протилежній стороні від футбольного поля, а праве фото дійсно за інформаційним табло (на фото видно його стійки). І взагалі, стадіон почав функціонувати ще у другій половині 50-х років, і тоді острова ще не було, а був півострів, а острів  утворився після того, як випустили воду з Водокачки для її чистки від замулення і потім попрацювали бульдозер і земснаряд, що, до речі, порушило екологію цієї місцини, через відсутність течії почались процеси цвітіння і загнивання і в результаті сморід - не дуже приємне явище.

Карантин. Ще раз писати про СOVID змусила зустріч зі знайомим, який запитав: що, пільговий проїзд на першому маршруті автобуса відмінили, щоб пенсіонери по 5 гривень платили? Кажу: відмінили не тому, щоб заставити пенсіонерів платити, а щоб вберегти здоров’я найбільш вразливих верств населення

Венера Михайська
Дякую за цікаву інформацію з ознаками аналітики.

Кримінальна хроніка тижня (з 14 по 23 березня)

Читач04
мусора не люди, їх не повинно існувати

Амбулаторія районної первинки, що розташована на другому поверсі поліклініки ЦРЛ, обслуговує козятинчан. Проте у недалекому майбутньому вона може покинути Козятин. Чому — читайте у нашому матеріалі.

Читач80
Оркаша, чи як тебе кличуть,з твоєї подачі все це твориться. То бо чхав на людей. Ти знав, що робиш, що заколочуєш. В тебе одна мета була- помститись усім, за те, що отримав те багно, на яке заслуговував. Але закон бумеранга існує. Станеться так, що те бо е не буде кому вивести з алкогол коми

Сьогодні, 22 березня на перехресті вулиць Героїв Майдану та Пилипа Орлика сталася аварія. Водій Ланоса, який їхав другорядною дорогою, не помітив Ладу, що прямувала по головній.

Костянтин Абрамов
Третьої немає
keyboard_arrow_up