Транспорт

З п'ятниці, 31 липня почнуть курсувати ще чотири потяги. Про це повідомляє "Укрзалізниця" на своєму сайті.

Карантин триває, але наша країна поступово починає з нього виходити. Черговий етап послаблень почався 22 травня. Починаючи з цього дня Уряд дозволив повноцінну роботу міського, приміського та внутрішньообласного транспорту. Ми дізнавалися, чи відновив повноцінну роботу міський транспорт у Козятині.  

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 дорожні служби проводять роботи з дезінфекції об’єктів дорожньої інфраструктури. Про це повідомляє козятинська РДА

Читачі нашої газети часто запитують нас, чому ми не друкуємо розклад руху автобусів, що курсують містом. Бо напам’ять час прибуття свого маршрутного автобуса знають лише ті, хто ним користується регулярно

Ціна квитка. Через тарифи на проїзд у міських маршрутках, які встановлюють  козятинські перевізники, зчинився конфлікт між пасажиром та водієм. Один бере зі школяра половину вартості, інший — повну. Міська рада по відшкодуванню чи компенсації квитка рішення не приймала. У пільгові категорії школяр не входить. Чому знижки для учнів перетворюються на благородні жести з боку перевізників? І чому не всі на такі жести готові? 

Нещодавно ми повідомляли, що КП «Чисте місто» планує закупити новий сміттєвоз. Ми запитали у підприємства, скільки вже є машин для вивозу побутового сміття у них на балансі.

Між водіями розгорілася гучна сварка

У Козятині почали оновлювати дорожню розмітку. Сьогодні на вулиці Героїв Майдану поновили кілька наземних пішохідних переходів.

Журналісти RIA підготували тест про одну з найстаріших будівель Козятина — залізничний вокзал. Чи знаєте ви, хто з відомих людей обідав у ресторані на вокзалі і скільки років самому вокзалу? Перевірте себе!

Сьогодні залізничники відзначають своє професійне свято

keyboard_arrow_up