Вже їздить "двійка", але з обмеженнями. Як працює міський транспорт?

Вже їздить "двійка", але з обмеженнями. Як працює міський транспорт?
Фото з архіву
  • Карантин триває, але наша країна поступово починає з нього виходити.
  • Черговий етап послаблень почався 22 травня.
  • Починаючи з цього дня Уряд дозволив повноцінну роботу міського, приміського та внутрішньообласного транспорту.
  • Ми дізнавалися, чи відновив повноцінну роботу міський транспорт у Козятині.
     

До 22 травня по всій Україні міський транспорт працював із обмеженнями. У Козятині із початком введення карантину автобуси по місту спершу курсували, хоча були зміни у графіку. Згодом комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про тимчасову відміну пільгових маршрутів №1 та №4.

Вже 30 березня комісія знову зібралася на позачергове засідання і обмеження посилили. Відтак, скасували усі маршрути, окрім автобусів №3 та №7.

Зараз міський транспорт свою повноцінну роботу ще не відновив, але почала ходити “двійка”. Тож починаючи з вихідних містом курсує вже не два, а три маршрути: “двійка”, “трійка” та “сімка”.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
17:05 Як отримати рецепт на антибіотики? 16:24 «Мішок основи скінчився. По факту - вийшло 26 маскувальних сіток» 14:45 Для наших захисників вже зібрали більше 100 тисяч гривень 13:15 Збираємо дитину до школи. У скільки це обійдеться? Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 12:20 Привласнив 30 тисяч гривень: махнівчанин обчистив банківську картку 80-річної односельчанки 11:26 НМТ: козятинчанин Володимир Воронюк з двох предметів показав максимальний результат — 200 балів 10:29 «Поки йде війна, перейменування не на часі. Поговоримо після перемоги» 09:30 Різдво Миколая Чудотворця: про одне з найбільш шанованих християнських свят, прикмети та традиції 08:13 У Козятині планують побудувати інклюзивний дитячий майданчик. Збирають гроші 20:24 Рахунок для збору один, а історії різні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up